Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kinek mennyi a legtöbb kutyája...

Kinek mennyi a legtöbb kutyája egy lakásban, és milyen fajták, neműek, stb?

Figyelt kérdés
Nekünk most kettő van, egy pincsi, meg egy sharpei keverék. De elgondolkoztunk, hogy még elhoznánk 1-et, vagy 2-őt. Persze ez nagyon gondolati szint, de érdekel a véleményetek.

2016. okt. 18. 14:38
 1/6 anonim ***** válasza:
78%

Nekem még pár hónapja 2 kutyusom volt, mindkettő keverék, az egyik fiú(beagle,tacskó,pincsi keverék) a másik lány( labrador és spániel keverék), csak sajnos a lány kiskutyámat, akit egyébként ideiglenesen fogattam be(5hónapig), amíg nem találtam neki szerető gazdig, mert kóbor volt, ugye oda kellett adnom, mert a fiú kutyám aki lassan 5 éve van velem, nagyon védte a lányt, képes volt megharapni a lábamat, amikor hozzáértem, pedig azelőtt semmi ilyen nem volt.

A kérdésedre válaszolva: az a véleményem, szerintem ha van hely nekik, meg persze van rá keret(oltások, orvos, kaja, játék stb..) akkor szerintem ez egy nagyon jó ötlet. A kutyusok biztos jól fogják magukat érezni.

2016. okt. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 2 felett a "Logisztika" lesz, ami kihivast jelenthet. Nekunk is ketto van es neha bizony meg tudok kavarodni, mikor kialtom az egyik nevet a masik kutyanakXD. En azt mondom lakasba a 2 boven eleg (mi 60 nm-en lakunk).
2016. okt. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem jelenleg egy kutyám van, ő csivava keverék. 70nm-es panelban lakunk, de szerencsére ideális a környék, sok a zöld terület. Nyáron pedig nyaralóban is vagyunk, ott igazi kerti kutya lehet. :) Ha tehetném lenne még 2, de mivel még tanuló vagyok és nem saját lakásban lakom, ezért nem lehet. De később biztos lesz 3 vagy 4, szóval ami késik, nem múlik. :D szerintem ez ember függő, valakinek egy éppen elég, más egy falkával is lazán elbír. Én 4-ig normálisnak tartom, a fölött max kertes házban. ;)
2016. okt. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

én kertes házban lakom, kb 100 m2 a ház és egy jack russell van bent 0-24, a nap felében egy macsek is és nyáron és kora ősszel, késő tavasszal egy border is bejöhet, ha itthon vagyunk.

néha nagyon idegesítő tud lenni, hogy ha lemegyek a nappaliba, a 3 "tehervagont" mindig be kell várnom mire kijönnek sorba egy ajtón és becsukhatom azt.

jelenleg tanuló vagyok és ezért nem nagyon fog bővülni a falka, de ha az anyagiak meglennének rá, természetesen bevállalnék még 1-2 kutyát :)

2016. okt. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Már csak 2 sajnos május óta. Előtte 11 évig 3 volt.
2016. okt. 19. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekünk 2 kutyánk van a lakásban, egy mudi, és egy tacskó mix. 4 és 2 évesek.

Pár héten belül megszületik a babánk, úgyhogy egy kicsit sokan leszünk, de nyilván a baba miatt nem fogok megválni egyik kutyámtól se.

Remélem, egyszer lesz családiházunk.

Oda beférne még pár kutya.

Természetesen menhelyi!

Esetleg mégegy gyerek :)

2016. okt. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!