Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya gyász hogyan dolgozzam fel?

Kutya gyász hogyan dolgozzam fel?

Figyelt kérdés
Tegnap vesztettem el szerett kiskutyámat 5 éves volt felfoghatatlan számomra nagyon hiányzik ő volt a mindenem

2016. okt. 20. 05:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Részvétem...Mi történt vele?

Nekem segített, hogy olyan emberekkel beszéltem róla, akik megértettek. És még az,hogy 4 hónap múlva befogadtam egy segítségre szoruló elkóborolt kutyit, aki immár több mint 10 éve van velem.

2016. okt. 20. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Édesapám elütötte shih tzu volt egy szeme volt így született nem vedte észre az autót este kibeszéltem a fajdalmam de mégjobban fáj még a szemem is begyulladt annyit sírtam annyi vígasztal nem sokat szenvedett és nem egyedül halt meg ott voltam vele az utolsó lélegzetvételigmagamat ismerve félek hogy depresszios leszek muszáj tartanom magam van egy kicsi babám
2016. okt. 20. 07:13
 3/12 anonim ***** válasza:
47%
Elég cumi dolog elütni a saját kutyádat!
2016. okt. 20. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
52%
Ha van kisbabád, talán ő segíthet a legjobban, ha vele foglalkozol. Ha ez nem elég, kell egy másik kutya. Sajnos ez az élet rendje, még ha lett is volna még ideje a Földön.
2016. okt. 20. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
69%
Nagyon sajnálom. Nekem már lassan 7 éve, hogy meghalt a kutyám, bár ő már idős volt, de nagyon fájt. A te esetedben kicsit nehezebb, hiszen baleset miatt halt meg. Az idő segíteni fog, hidd el, illetve tényleg sokat számít, hogy van egy kisbabád, aki el tudja terelni a gondolataid.
2016. okt. 20. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
El kell temetni saját kezűleg, az megnyugvást adhat.
2016. okt. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nekem csak az idő segített. Meg írtam róla egy blogot mert a közelemben senki sem hallgatott meg (igaz azt sem olvasta el senki)

Már egy éve meghalt és az volt a legrosszabb, hogy nem is szóltak otthon, hogy beteg. Pedig akkor hazamehettem volna, hogy vele legyek még egy kicsit és elköszönjek. Aztán amikor mentem haza akkor mondták hogy közben meghalt és már 2 hete nagyon beteg volt. Még azt is mondták hogy biztos azért bírta ilyen sokáig mert engem várt. Hát ****ra nem segítettek ezzel. 7 éves volt és diszpláziás

2016. okt. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó nagyon sajnálom át tudom élni jelenleg üresnek érzem magam ahova csak nézek otta holmija játéka tálkája.soha nem gondoltam volna hogy ennyire megvisel
2016. okt. 20. 12:49
 9/12 anonim ***** válasza:
Ezt olvasd el...hátha segít kicsit.
2016. okt. 23. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Jól vagy kérdező?
2016. okt. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!