Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen az élet a kutyáknak az...

Milyen az élet a kutyáknak az Illatos úton? Altatnak?

Figyelt kérdés
Van egy fiatal kutya, pár hónapja közterületen él, felraktam facebookra de csak megosztás megy, senki nem akarja befogadni. Gondolom az Illatosra fog kerülni, ezért kérdezem. Nagyon sajnálom szegényt, de lehet megfagyna télen ha továbbra is a szabad ég alatt élne.

2016. okt. 20. 16:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem egy ötcsillagos panzió, de sokkal jobb, mint az utcán éhezni, fázni, kóborolni. Fedél lesz a feje felett, kap enni, beoltják. Csak menthetetlenül beteg és ön-és közveszélyesen agresszív kutyákat altatnak, a többieket megpróbálják visszajuttatni a gazdához vagy új otthont keresni nekik.


A Budapest határain belül kóborló kutyákat kötelességük átvenni vagy befogni, szóval ha megpróbálnak lerázni, ne hagyd magad.


Mindenképp szólj nekik.

(Nekem is onnan van a kutyám, ő is óbor kutya volt előtte :) )

2016. okt. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
*kóbor
2016. okt. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nagyon rendes ember vagy mert örökbefogadtál... :))


Hosszú, egészséges életet kívánok a kutyusodnak, remélem ez a szegény pára is hamar talál jó gazdit, ha bekerül...

2016. okt. 20. 17:39
 4/5 anonim ***** válasza:
Köszi, igyekszem :D
2016. okt. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

4-5 éve nem altattak helyhiány miatt az Illatoson.

Szóval szerintem csak jobban jár ha bekerül: esélyt kap egy jó gazdira, orvosilag ellátják, enni és inni kap.

2016. okt. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!