Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kérdésem:szomszédunk/társasház...

Krakuta kérdése:

Kérdésem:szomszédunk/társasház/tart egy elég morcos/mondhatnam, veszélyes) kutyát. Többen félünk tőle. Volt, amikor indultam dolgozni emberünk sétáltatásból jött haza. Nytttam az ajtót, erre a kutya furta be a fejét?

Figyelt kérdés
Szájkosár sosem látható rajta...
2016. okt. 20. 20:46
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
79%

Ismeritek egyáltalán azt a kutyát? Sajnálatos, hogy csak méret és kinézet alapján elkezdenek emberek rettegni egy kutyától.

Beszéltetek már a szomszéddal, hogy néhányan féltek a kutyájától?

Egyébként minek kellene rá szájkosár? Nem előírás.

2016. okt. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
74%
Válaszom:Hol/a/kérdés? (mondhatnám értelmes kérdés. Nem látom.
2016. okt. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:
Igen, ismerjük. Volt, akit már majdnem megharapottt... Nem véletlenül tettem fel a kérdést. Állatbarát vagyok, imádom az állatokat, nem az a probléma, hogy vsn kutya a házban, hanem az, hogy ez a kutya veszélyes...
2016. okt. 20. 20:57
 4/40 A kérdező kommentje:
Kérdésem:szomszédunk/társasház/tart egy elég morcos/mondhatnam, veszélyes) kutyát. Többen félünk tőle. Volt, amikor indultam dolgozni emberünk sétáltatásból jött haza. Nyitottam am az ajtót, erre a kutya furta be a fejét. Mit tehetünk ellene? <=== ez lett volna a kérdés. Csak lemaradt a vége
2016. okt. 20. 20:59
 5/40 anonim ***** válasza:
66%
És tényleg veszélyes is, vagy csak nagy és csúnya, tehát szerintetek tuti harap?
2016. okt. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:
Ha neked nem veszélyes egy olyan kutya, amelyik a lábad után kep, akkor mi a veszélyes?
2016. okt. 20. 21:01
 7/40 anonim ***** válasza:
61%
Mire van a szád? Segítek nem xopásra...Menj oda és közöld hogy zavar...szépen is meg lehet oldani a dolgokat minek kell így viselkedni? Miért nem szaladsz árulkodni az anyukájának, vagy tudom is én? Baxameg szerintem felnőtt vagy (én kérek elnézést ha mégsem) legyen már benned annyi gerinc hogy ha valami zavar akkor kinyitod a szád és nem a gazda mögött nyavalyogsz...
2016. okt. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:
Köszi... Szerinted nem szóltunk neki??
2016. okt. 20. 21:06
 9/40 anonim ***** válasza:
62%
Szopjam ki a kisujjamból? Te nem írtad le, pedig jó lett volna tudni...és hogyan beszéltetek vele? mit mondott?
2016. okt. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 A kérdező kommentje:
Azt, hogy hagyjuk békén. Őt ez nem érdekli... Kaptam üzenetben, hogy jelentsem fel..
2016. okt. 20. 21:08
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!