Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy lakásban tartott rövidszőr...

Egy lakásban tartott rövidszőrű kutya kibír 1-2 éjszakát a sufniban télen?

Figyelt kérdés
Ott nincs fűtés, néha lemehet akár 0 fok alá is a hőmérséklet. Viszont beraknánk neki egy kutyaházat, bele pufajkát, és még kapna magára is egy kiskabátot. Egyébként 8 hónapos keverék, barna rövidszőrű, közepes testű, nem dagi kutya.

2016. okt. 21. 10:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
1-2 éjszakát egyszer kibír, ha nincs extrém hideg. Hőszigetelt legyen a kutyaház, és ne pufajkát, hanem szalmát tegyetek be neki, amibe bele tud bújni.
2016. okt. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
A szalmát beletegyük valamibe? Ez nem egyszeri alkalom lenne, hanem mindig, amikor kimegyek a szüleimhez.
2016. okt. 21. 11:07
 3/13 anonim ***** válasza:
22%
Meg nem árt neki vacsorára zsíros kaját adni, a zsírral is tudja magát fűteni.
2016. okt. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%
Hát nézd, az én kutyám a radiátor mellett alszik két takaróba belecsavarodva, és nem tudnék éjjel aludni, ha ő a sufniban lenne, de néha kibírják, persze.
2016. okt. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne csináld ezt, ha nincs hozzászokva akkor megfagy. Főleg egy rövidszőrű kutya, amúgyse való a kertbe. Vagy megbeszéled hogy bemehessen az előszobába/kazánházba/pincébe akármi, vagy ne menj. Én is így jártam el olyan rokonnal ahova nem vihettem a kutyát.
2016. okt. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

ha nincs hozzászokva, könnyen tüdűgyulladást kaphat. ha kistestű és rövidszőrű, meg is fagyhat....

a kabátot felügyelet nélkül nem szabad rajtahagyni! ha hozzá lenne szoktatva, szalma kell a házba, nem párna vagy más ami átázhat és nem melegít-szigetel.

2016. okt. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szüleid miért nem engednek be egy szobakutyát a házba?
2016. okt. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Mert ők nem szeretik a kutyát a házban, és teljesen igazuk van. Nem mindenki szereti. Viszont a leírtak alapján lehet, hogy nem fogom kivinni, csak meleg időben.
2016. okt. 21. 13:24
 9/13 Szilvi & Argos ***** válasza:
Szerezz be egy kutyaboxot és legyen abban az előszobában...napi több sétával kibírja, csak szoktasd hozzá
2016. okt. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Az én anyum sem szereti bent a kutyát,engem viszont igen,így neki teljesen egyértelmű,hogy a kutyáimat nem rakja ki....
2016. okt. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!