Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyák, macskák részére...

Kutyák, macskák részére speciális bérescsepp van, vagy az "emberit" szedhetik?

Figyelt kérdés
2016. okt. 21. 23:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Sokan adják az "emberit.

Én azt javaslom, hasonlítsd össze a humán Bérest a Béres Minerával.

2016. okt. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
21%

összetevőket nézd meg, sokszor teljes jó az emberi,ugyan az az összetevő,csak ráraknak egy kutyát/macskát és eladják,hogy speciálisan kutyák és macskák részére :D


Pl van kutya,macska törlőkendő vmi 800-900 ft aztán közben ugyan az mint simán a baba popsi törlőkendő amit megveszel 200-300 ft-ért.


kutyakakis zacsi 100-120 dbot veszek 250-300 ft ért,míg a kutyáknak való 20 darab kerül 180 ft-ba,miközben a sima nejlon is megteszi,vannak erősebb nejlonok, na meg annyi,hogy nem színes,mintás a zacsi hanem átlátsztó



kutyáknak való zöldkagylópor 10-16 ezer ft


én emberi zöldkagylót adok 5200 ft-ért 150 db van benne,összetevőknél nincs sok különbség.

2016. okt. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem a Vetri dmg vagy a Calopet paszta vált be. Ami a Béres cseppet illeti, több orvost megkérdeztem. Mindegyik mást mond.
2016. okt. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!