Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kiállításra, tenyésztésre...

Kiállításra, tenyésztésre vásárolt yorkshire terrierem 4,5 hónaposan 1,4kg. Mekkora lesz a felnőtt kori súlya?

Figyelt kérdés
Aggódom, hogy még a 2 kg-ot sem fogja elérni. Gyönyörű kiskutya, de kifejezetten komoly céljaim vannak vele, és félek, hogy nem esik bele a sztenderdbe. Sajnos erre nem kaptam garanciát, de vissza nem vinném egyébként sem. Szerintetek eléri a 2 kg-t? Mikorra növi ki a teljes felnőttkori súlyát?

2016. okt. 22. 08:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Még elérheti a 2 kg-ot, még sokat fog nőni.

Ha kifejezetten kiállítási céllal adták el, minőségi alomból, akkor valószínűleg minden rendben lesz.

2016. okt. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az ország egyik vezető kennelből vettem, 180-at fizettem érte, de a tenyésztőnknek egyébként sem hatalmasok a kutyái. Ő 2,4 kg körülre saccolta.
2016. okt. 22. 09:25
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

2 kg-ot tuti elfogja érni, a kistestűek 8-9 hónapos korukig fejlődnek utána már nem igazán jelentősen.

Szóval van még 4-5 hónap :)

Tenyésztő pedig ért hozzá tisztában van a saját kutyáival,illetve a kölykökkel is.Nem most kezdte szerintem a pályafutását,meg nem adta el volna kiállítási,tenyésztési célra!

2016. okt. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 bollocks ***** válasza:
100%
Van valami olyasmi, hogy a kutyák négy hónapos korukig elérik a végleges tömegük felét, szóval az általad megadott adatok alapján simán 2kg fölött lesz, a tenyésztőd jól saccolta a 2,4-et.
2016. okt. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Csak olyan picike, nyilván nem lesz hatalmas nagy így sem, de csak a szőrét látom nőni. 1,5 hónap alatt hízott 30 dekát.
2016. okt. 23. 12:45
 6/6 mity ***** válasza:
Bocsánat,én ezt nem értem....lehet én vagyok maradi tenyésztő,de ha tőlem olyan szándékkal vesznek kutyát,hogy kiállítás,tenyésztés...és ennyiért...na azért nem kéne garanciát vállalni?Állatorvos adhat vitaminokat,ajánlhat tápokat,ha nem vagy képben.De megvetted valakitől a kutyát,elsősorban neki kellene neked segítenie!!!!!
2016. okt. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!