Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek ha fázik a kutyám?...

Mit tegyek ha fázik a kutyám? (Lent)

Figyelt kérdés
mit tegyek ha most kaptam kiskutyát de nincs kutyaházunk és fázik ( kutyaházat nm tudunk venni sem készíteni)

2016. okt. 22. 15:00
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
Hat epp az hogy egyaltalan nem ul a szobaban. Kint. A levegin szereti. De kint hideg van.
2016. okt. 22. 15:35
 12/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem plüss kutya,hogy üljön a szobában!

Foglalkozni kell vele,lefárasztani és akkor majd aludni fog. Csodát ne várjatok.

Előző kutyának nem volt semmi kutyaháza vagy mi?


Milyen fajta?Mennyi idős?

2016. okt. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 piriiiii ***** válasza:
67%

Valóban, le kell fárasztani, akkor majd aztán estére jól lefárad és semmi kedve nem lesz kimászkálni.

Foglalkozz vele sokat a levegőn, az jó. Attól függően nyilván, hogy mennyi idős, megvannak-e már az oltásai. Menjetek sétálni is, meg ilyesmi.

Aztán pedig, bármilyen gonoszan is hangzik, zárd be szépen abba a szobába éjszakára. Gondolom, zárható.

2016. okt. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
Koszonom a hasznostippeket. Majd jatszok vele a levegon sokat.
2016. okt. 22. 15:56
 15/30 anonim ***** válasza:
milyen típusú kutyáról van szó?
2016. okt. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
20%
Hát nekünk is van egy éppen 1 éves fiú kutyusunk. Közepes testű. Nekem térdig ér.166cm vagyok kb. Szeret játszani és nagyon rossz tele ássa az udvart. Nekünk sincs kutya ólunk de akarunk csinálni. Ha beviszed akkor figyelj oda arra nehogy össze pisiljen dolgokat:) a kiskutyák hajlamosak rá. Milyen termetű lesz a kutyusod? Ha felnő addigra figyelni kell hogy legyen óla mert felnőtten már nehezebb lesz megoldani. Valami dobozba is berakhatod. Elegendő élelemmel.És hova zárnátok be? Valami ne túl szük helyre mert akkor rosszul fogja érezni magát. Remélem tudtam segíteni:) 12/l
2016. okt. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
Nem, egy tágas helyiségről van szó, ahol kaphat elegendő eledelt és minden játékjár odavittük. De valamiért neki nem tetszik. Inkább kinn szeret ülni :)
2016. okt. 22. 17:21
 18/30 anonim ***** válasza:
a kaját ne hagyd egész nap előtte, elég ha 4 hónap alatti akkor 3x ha 8 hónap alatti 2x adsz neki enni. De milyen kutyáról is van szó?
2016. okt. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

De honnan veszed, hogy fázik? Lehet egyáltalán nem, kint a leírásod alapján jobban érzi magát.

Amúgy én is megkérdezem, milyen típusú a kutya?

2016. okt. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
Szerintem sima (nem tudom hogy kell fogalmazni) egerésző kutya. De megsajnálta apám amint az útszélen egyedül kóborolt és behozta.
2016. okt. 22. 19:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!