Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Disznóvágáskor miért ugat a...

Disznóvágáskor miért ugat a kutya?

Figyelt kérdés
Akár mikor mentem disznóvágásra, a kutyák mindig veszettül ugattak az öléskor. Ilyenkor az emberekre ugat vagy tetszik neki a show?
2016. okt. 22. 16:44
 1/7 anonim ***** válasza:
91%

1. idegenek vannak az udvaron, ez nem igazán tetszik nekik

2. be vannak zárva és ez nem tetszik nekik, ráadásul a kerítés másik oldalán érdekes dolgok történnek

3. megérzik a feszült légkört és ez őket is frusztrálja

2016. okt. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Megölöd a haverját. Te nem ugatnál? A malacok és a kutyák nagyon jól kijönnek egymással, ha össze vannak zárva, mert azonos intelligencia szinttel rendelkeznek. Ez titeket azért ne zavarjon.
2016. okt. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nincs elzárva a kutya, az emberek közelében van.

Másrészt akkora haverok, hogy utána meg nem győzi magát telefalni :D

2016. okt. 22. 16:57
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
Szerinted, ha téged hurkába töltenének, egy elzárt konyhában, nem falna fel? Azt se tudja, mit eszik, csak megeszi, mert hús. Ne várj többet egy kutyánál.
2016. okt. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem ő is gyilkolná. Tiszta szresszben van. Ha odafér,meg-megharapja a deglett disznót. Tudod...ragadozó...vérszag...
2016. okt. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, de te se voltál még disznóvágáson, ha hurkában gondolkodsz...
2016. okt. 22. 18:29
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

A disznóvágáshoz szervesen hozzátartozik a hurka kérdéskör. Kérdező, kár volt ezt a nem voltál még disznóvágáson szöveget kiírnod, mert úgy tűnik, te sem sokat. Én pl. falun lakom, gyerekkorom óta tanuja és résztvevője vagyok az ezekhez hasonló történeteknek. A kutya tényleg ugat, de egy rettegő, menekülő állatok ölünk le, amire igenis reagál a kutya, hiszen előttem is írták már:ragadozó.

Mellette a disznó sivít, az emberek is izgalmi állapotban vannak és jön a vér édeskés szaga. Persze, hogy ugat.

2016. okt. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!