Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hányás a féregtelenítő tablett...

Hányás a féregtelenítő tablettától?

Figyelt kérdés
A 3 hónapos fajtiszta fehèr németjuhaszom , nemrég kapta meg a masodik fèregtelenìtő tablettàjàt. Rà kèt napra a kutyusom folyamatosan hànyik, és semmit nem eszik. A hànyàsa most màr fehér és habos. Csinàltam neki kamilla teàt mert ugy tudom hogy az fertőtlenìti a kis gyomràt. De csak azt itta egész nap. Ha holnap is ilyen rosszul lesz, hétfőn megyunk àllat dokihoz. Addig is tanàcsokat tudnatok adni? Előre is koszonom!
2016. okt. 22. 18:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A habos fehér hányás sok gyomorsavra utal.

Adjál neki magába száraz tápot vagy háztartási kekszet, ami felszívja a savat, s ha holnap is rosszul van vidd dokihoz! Amúgy féreghajtótól nem hánynak napokig a kutyák, más lehet a gond.

2016. okt. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Probàltam neki adni enni, de egyszerűen nem akar enni.
2016. okt. 22. 20:08
 3/11 anonim ***** válasza:

Fehér német juhász nincs.

Amerikai- kanadai fehér juhászkutya van.

A féreghajtó tablettától rá két napra már nem jellemző, hogy bármi tünet jelentkezne. Sanszosabb , hogy beteg lett. Enni nem is fog, amíg beteg.

Ha folyamatosan hány, hétfőre sikeresen kiszáradhat a kutya.

innentől a te döntésed, mikor viszed orvoshoz.

2016. okt. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Itt nem a féreghajto lesz a gond, ez valami más. Attól nem hanyhat ennyi ideig. Nem evett esetleg valamit a tudtodon kívül? Pl.:csiga, gyűrűs férgek, vagy csótány? De most komolyan. Mert attól esetleg lehet ilyesmi baja, mert ezek az állatok mindenhol járnak. Ha mar régóta hány, meg habzik is a szája lehetséges az is, hogy megmérgezték. De itt akkor is a legtöbbet az állatorvos tud segíteni.

Nagyon remelem, hogy rendben lesz a kutyus.

2016. okt. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Előző válaszoló vok

Ki is szaradhat, ha így folytatja. Iszik rendesen?

2016. okt. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Itasd akkor ha nem eszik - akár a kamilla teával, nehogy kiszáradjon - s holnap mindenképpen mutasd meg dokinak! Jobbulást!
2016. okt. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Inni iszik, de a kajàt hiàba is eröltetetem. Màr nem hànyik és javult az àllapota is , màr jàrkàl, jàtszik, és evett egy pici zöldséglevest.

Holnap vasàrnap van és nàllunk zàrva van az àllatorvosi rendelő, tehát csak hétfőn tudom vinni. Sajnos.

2016. okt. 22. 22:59
 8/11 A kérdező kommentje:
4es vàlaszoló, én is gondoltam hogy megevett valamit. De a mérgezés ki van zàrva. Köszönöm mindenkinek a tanàcsokat!
2016. okt. 22. 23:01
 9/11 anonim ***** válasza:
Na, jobban van?
2016. nov. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Az àllatorvos szerint nem kapta meg idoben az oltàsàt parvoviroza ellen,ès egyre rosszabbul lett. Voltunk vele kezeléseken meg infuzion is 5 napon keresztül, de szörnyű volt làtni, hogy pàr nap allat a jòkedvű élettelteli kis drága hogyan épül le. Feladta...

Kérlek titeket ha ezeket a tüneteket észlelitek a ti kutyusotoknàl, abban a pillanatban vigyétek orvoshoz. De legfőképpen arra figyeljetek , hogy honnab vàsàroljàtok a kutyàt...

2016. dec. 5. 22:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!