Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sűrű, fehér vizelet mit jelez...

Sűrű, fehér vizelet mit jelez szuka kutyánál?

Figyelt kérdés
2016. okt. 24. 23:12
 1/9 anonim ***** válasza:
gyulladást, irány az orvos SOS-ben!
2016. okt. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De milyen gyulladást?
2016. okt. 24. 23:20
 3/9 A kérdező kommentje:
6 hónapos kutyáról van szó.
2016. okt. 24. 23:21
 4/9 BiTOPro97 ***** válasza:
68%
Fő oldalon láttam a kérdést, kutyákhoz nem értek, - kórtanhoz embernél, és más emlősöknél igen, - de/és nőknél húgyúti vagy akár vesegombás súlyos fertőzését is, és még sok mindent. De azonnali orvosi ellátást igényel az biztos.
2016. okt. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%
Húgyúti vagy nemzőszervi gyulladást, veseproblémát. Állatorvos, minél előbb!
2016. okt. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%
Azt jelzi, hogy állatorvoshoz kell vinni. A többit majd a doki kideríti.
2016. okt. 25. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ma hoztam haza a kutyam melle, mert a kicseszett nagy allatvedo szervezetek ugy siettek elhelyezni, befogni. 2 honapig az utcan dekkolt. Kepzeld akumi ma is voltunk orvosnal, s holnap is elviszem mert most este derult ki ez a problema. Csak kivancsi voltam addig is, mennyire komoly a baj.
2016. okt. 25. 00:24
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, miért védekezel, nem volt semmi támadó szándékom, csak válaszoltam a kérdésedre. :)
2016. okt. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az állatvédő szervek azért elég leterheltek. Van olyan köztük, aki már mentési stopot állított fel, mert egyszerűen nem bírják, pénzzel, erővel, idővel.


Az alábbi meglepő adatokat hallottam nem olyan rég kutyamentéssel foglalkozóktól és vadászoktól:


Országos szinten évente kb. 15 000 kóbor kutyát lőnek ki és 150 000 kutyát altatnak el gyepmesteri telepeken (3200 ilyen telep volt még 2 éve). Altatnak mert kell a hely a következő kutyának. Országos szinten 100 000 kutya mászkálhat kóboran. És folyamatosan szaporodnak, mert nincsenek ivartalanítva.


Ezzel szemben az állatmenhelyek száma mindössze 114! Ők, azok akik nem altatnak ugyan, de felvételi stopot kell hirdetniük, ha telt ház alakul ki. Ez a már bennlévő kutyák érdeke is. 114 szervezet munkatársai, akiknek nem ez a fő foglalkozása mégis áldoznak erre a szabadidejükből és sokszor a saját pénzükből (benzin költség, telefonköltség stb...).


Szóval szerintem elnézhető nekik, ha nem tudnak minden hívásra kimenni és minden állatot befogadni.

2016. okt. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!