Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehetséges, hogy tényleg...

Lehetséges, hogy tényleg fajta tiszta?

Figyelt kérdés

Akitől hoztuk, azt mondta hogy keverék.De nagyon sokszor mondták,fajta tiszta, csak nem az a kiállítási németjuci hanem az igazi munka vérvonalú,ezért nem is olyan kecses,hanem inkább zömökebb.

Szerintetek?

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]



2016. okt. 25. 11:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
keverék.
2016. okt. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ha keverék akkor vajon mi lehet még benne?
2016. okt. 25. 11:58
 3/13 anonim ***** válasza:
64%
Ha van törzskönyve, akkor fajtatiszta. Ha nincs, akkor csak fajtajellegű keverék.
2016. okt. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
62%
Kizárólag törzskönyves kutya fajta tiszta. Amúgy szerintem is keverék. A kölyökkori fotók becsapósabbak. A küllem németnek csapott a feneke, a munka vérvonalúnak nem. De én a pofáját sem látom teljesen nj-nak. Hogy mi van még benne, passz.
2016. okt. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
80%

Német juhászhoz erősen hasonlító, fajtajellegű keverék.

Hogy mi keveredett még bele, azt nem lehet így megmondani.

2016. okt. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Németjuhász-labrador? :)

Szomszédom cocker spánielje összeakadt egy tacskóval, a kölykök (egy nálam is van) szinte teljesen olyanok lettek, mint egy cocker spániel. :)

2016. okt. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Azzal a válaszolóval értek egyet, aki labradort is lát benne.

Egyébként mindegy, hogy milyen keverék, nagyon szép kutya!

2016. okt. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
64%
A legelső kép rotwelier beütésű, aztán meg németjuhász, sztem ennek a kettőnek lehet a keveréke, de az biztos, hogy nem fajtiszta
2016. okt. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, én is rotit látok benne, a küllemében és a jellemében.

Meg ahonnan hoztam ott a közvetlen szomszéd kutya egy roti volt,így nagyon esélyes hogy ő az apuka.

Amúgy nekem nem fontos,hogy fajta tiszta legyen.

Csak már unom,hogy bármerre megyek vele folyton magyarázkodnom kell, hogy keverék,párszor le is hülyéztek mert ezt mertem mondani.

2016. okt. 25. 14:39
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is kinézetre fajtatiszta kutyám van. Egy goldent ugrott meg valamelyik szomszéd kutya. Onnan hoztuk el a kölyköt. Kinézetre golden, de a fején szerintem látszik, hogy nem tiszta. Sokkal hosszúkásabb a pofája is. De laikusoknak golden. Így én rájuk hagyom, nem értenek hozzá annyira, hogy lássák a különbséget. Aki meg nagy kutyás, annak nem kell magyaráznom, mert látja.
2016. okt. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!