Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 25. 000Ft-ért megéri beagle...

25. 000Ft-ért megéri beagle kutyát vásárolni?

Figyelt kérdés
Találtam egy hirdetést a kiskutya.hu-n, ahol ennyiért adnák a kölyköket. Oltva, féregtelenítve törzskönyves szülőktől.

2016. okt. 26. 14:27
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
11%
Ez egy reális ár. Hogy neked megéri-e, azt neked kell eldöntened.
2016. okt. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
12%
meg
2016. okt. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim válasza:
12%
Megéri :3
2016. okt. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
87%

Tökmindegy, hogy mit írnak a szülőkről, ha a kiskutyáknak nincs törzskönyve, akkor az csak egy fajtajellegű keverék!

Felőlem onnan veszel kutyát, ahonnan tetszik, de én vagy örökbe fogadnék ingyen egy keverék kiskutyát, vagy keresnék egy megbízható tenyésztőt, aki egészségügyi garanciával, szerződéssel ad el kiskutyákat-már ha éppen egy beagle kiskutyát keresel.

Ráadásul nem támogatnék egy szaporítót.

2016. okt. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
92%

Törzskönyves szülőktől = a kölykök maguk rohadtul nincsenek törzskönyvezve. Innentől kezdve ki tudja, mit örökítenek a szülők, illetve, hogy besegített-e más is.


Ha ennyire mindegy a temperamentum, illetve az esetlegesen örökölhető betegséget, én inkább kihoznék egy cuki foltos kutyát a menhelyről, de te tudod.

2016. okt. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
80%
Reális ár??? Adj hozzá még egy százast és reális lesz. 25-ért keveréket lehet venni, ha szerencséd van, hasonlítani fog a beagle-re.
2016. okt. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:
Láttam 15-ér is, a barátnőm pedig 20 ezerért vette:D
2016. okt. 26. 17:19
 8/37 anonim ***** válasza:
94%
Persze, lehet kapni beagle jellegű keveréket, de ennyi pénz az oltásokat fedezi és ennyi. Vajon min spórolt akkor a szaporító, hogy 10-20 ezrekért tudja adni a kutyákat?
2016. okt. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
86%
Kedves 6-os válaszoló! Azért írtam, hogy reális az ár, mert nem törzskönyves kiskutyákról van szó. És nem törzskönyves kiskutyáért, törzskönyves szülőktől, oltva, féregtelenítve ez igenis egy reális ár. A plusz 100 ezer, amire te gondoltál, az törzskönyves kiskutyáért reális. 1. voltam.
2016. okt. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
95%

Nagyszerű! Ezért éri meg a szaporítóknak sorozatban gyártani a kiskutyákat :(

Nekem törzskönyves, kutyám van. Egészséges szülőktől. Az unokahúgom azt mondta, hogy ő ugyan nem fizet ennyit egy kiskutyáért, vett egy állítólag ugyanolyan fajtájú kiskutyát, mint az enyém. 30.000 Ft-ot fizetett egy szaporítónak!!!!

A két kutya között ég és föld a különbség! Az övének az idegrendszere nincs rendben és összességében olyan kis "szerencsétlen". Nem mondom, hogy beteg, mert nem az, de mondjuk egyik kutya sincs még 2 éves, szóval fiatalok még a betegségekhez.

Egy kutyát az ember 10-15 évre választ.

Azt mondom én is, hogy felőlem aztán megveheted a kiskutyát, de én biztosan nem adnék pénzt egy szaporító kezébe.

2016. okt. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!