Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Debrecenben Könczeiéknél...

Debrecenben Könczeiéknél mennyibe kerül egy ivartalanítás?

Figyelt kérdés
20 kiló környéki kutya érdekel
2016. okt. 27. 08:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért nem őket kérdezed? Gondolod, hogy abból az ötszáz emberből (saccoltam), aki hozzájuk jár, pont lesz itt valaki, aki képben van az ivartalanítás aktuális áraival, kannak és szukának egyaránt (mert azt ugye nem mondtad, hogy melyik érdekel)? :) Elárulom: 99%, hogy nem lesz. Ha ezt a pár szót nekik írod meg emailben, vagy felhívod őket telefonon, akkor kettő perc alatt megszerezheted az információt, amire szükséged van, így meg napokig dühönghetsz, hogy miért nem válaszol neked senki. Hát ezért :)
2016. okt. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
jajj nagyon hasznos hozzászólás volt tényleg.... ma viszem a kutyát ivartalanítani és édesapam valószínű kevés pénz hagyott itthon. Az időpontot már több mint 1 hónapja beszéltük, akkor elfelejtettem megkérdezni. Félig-meddig ismerős a doki szóval átvágni nem fog. Nem dühöngök, csak gondoltam, ha valaki ma válaszol örülök, ha nem akkor ez van kicsit rászámolok még a pénzemből. Ilyenért nem szerettem volna telefonálni, mert mindig nagy a pörgés náluk. Már hosszú évek óta odajárunk szóval igazából mindegy, hogy mennyi.
2016. okt. 27. 16:03
 3/3 anonim ***** válasza:
Én csak azt mondom, hogy Könczei iszonyatosan drága. Háromszoros árai vannak, mint más orvosnak.
2016. nov. 2. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!