Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ezekből a ritka fajtákból...

Ezekből a ritka fajtákból melyiket választanátok és miért?

Figyelt kérdés
Beauce-i juhász, Boerboel, Ausztrál kelpie, Schipperke, Bordeux-i dog, Affenpincser, Perzsa agár, Tosza inu, Nyugat Szibériai Lajka, Óriás Schnauzer vagy Uszkár ?

2016. okt. 27. 09:18
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
25%
Én egy mentett kutyit választanék, és választottam is. Még hozzá 6-it is. :D
2016. okt. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Én a perzsa agarat, mert nagyon szeretem az agarakat a természetük és a kinézetük miatt egyaránt.
2016. okt. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Ezek nem is ritkák, de kelpie *.*

Imádom velük dolgozni!!!

2016. okt. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Én egy schipperkére vágyom nagyon, de a kelpie is tetszik. A boerboel szimpatikus, de állítólag nagyon nehéz beszerezni. Esetleg a beauceron is szóba jöhet. A többi nem igazán.
2016. okt. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Eredetileg schipperket akartam en is, de mivel épp nem volt alom viszont az akkori helyzetem most vagy soha volt(költői túlzással) nem az lett. Imádni való kis energia bombák, ok nagyon komolyan veszik magukat es a feladatukat, imádják a gazdit, de kell nekik feladat, mert nem az a kanapén ülős fajta. Nagy kutya kis testben! Remélem majd egyszer lesz lehetőségem egynek a tartasara😃
2016. okt. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Kelpie vagy schipperke, mivel a juhászkutyákat kedvelem leginkább, magam is olyat tartok. (A beauceron nekem már inkább munkakutyának számít, mint a dobi vagy rottweiler.) Vagy még harmadik választásként uszkárt, mert legalább olyan okosak, mint a juhászkutyák, és hasonlóan nevelhetők.
2016. okt. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Bár az uszkár mióta ritka fajta? (előző vagyok, most jutott eszembe)
2016. okt. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
#7 tudom hogy ismert kutyafajta de én nem látok szinte soha ilyen fajtát.
2016. okt. 27. 15:39
 9/21 anonim ***** válasza:
Akkor nézz szét bármelyik lakótelepen. :)
2016. okt. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

uszkár és schnauzer? minden csak nem ritka.


Amúgy ha választani kell óriás schnauzer,de én a rokonát fogom venni Orosz fekete terrier-t :) na ők ritkábbak a schnaciknál.

2016. okt. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!