Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Visszajön a kutyám mas kutyakk...

Huha24 kérdése:

Visszajön a kutyám mas kutyakkal ha o meg nem behivhato?

Figyelt kérdés
Van egy négy honapos nemet vizsla keverék kiskutyam. Meg nem 100%-osan behivhato, viszont pórázon nem tudjuk lefarasztani rendesen, zavarja ha ugy akarunk jatszani, hogy rajta van. Mindig a szájába veszi vagy rosszabb esetben tépi. Arra gondoltam, hogy elengednem a parkban a kutyákkal, ha a többi behivhato akkor visszajönne o is veluk? Koszi a valaszokat.

2016. okt. 27. 17:50
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
Fuss vele te is :)
2016. okt. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
50%

én kutyam is ezt csinálja

majd a hámot megszokja csak kell

egy pici idő és nem fogja rágni

vigyázz rá és ne hagyd poráz nélkül mert elszőkik

2016. okt. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Koszi a válaszokat! Amugy futni szoktunk vele de akkor is a póráz a szájában van....

Es ugy nem lehet jatszani rendesen h en az egyik vegen a poraznak, o a másikon es allandoan rantgatom szegényt. Jo lenne valami alternatíva amig nem megy tökéletesen a behivas.

2016. okt. 27. 18:25
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szinte 100%. A normális körülmények között élő kutyák (úgy értem, akinek van gazdija, aki foglalkozik vele, jár sétálni, játszik) nem távolodnak el a biztos ponttól. A vizsla egyébként is ember mellett élő fajta, kölyök is, pláne ha kutyákkal-emberekkel vagytok, akkor nem megy el. Folyamatosan fenn kell tartani a figyelmét, dobálj neki botot, legyen nálad virsli, és folyamatosan csalogasd magadhoz, add neki a falatot, eszében sem lesz elmenni:D

Egyébként a bombabiztos behívást póráz nélkül célszerűbb szerintem tanítani, hiszen most rajta van, oké, visszahúzzátok ha kell, de amikor szabadon van ő is, én sokkal jobban figyelek pl a kutyámra, nem kalandozok el, nagyobb átéléssel hívom:D

Bocsi, nem tudom máshogy megfogalmazni, a lényeg, hogy esetleg először valami jó nagy, kerítéssel körbevett helyen gyakoroljatok, ne a város közepén, hogy azért ti is folyamatosan lássátok, ne tudjon bokrok mögé bebújni, és sok sikert!:)

2016. okt. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
92%

Vissza fog jönni, sőt még úgy sem fogod elhagyni, ha nincs ott más kutya. Kölyökkutya nem távolodik el tőled annyira, ne aggódj.

Lényeg, hogy olyan helyen engedd szabadon, ahol nem járnak autók, hogy véletlenül se futhasson autó alá.

Ha nem jönne a hívásodra, fuss el előle az ellenkező irányba. Ösztönösen utánad fog futni.

2016. okt. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!