Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Leszakadt a kutyám karma és...

Leszakadt a kutyám karma és vérzik? SOS

Figyelt kérdés
Futás közben történt valahogy. Mit csináljak vele? Vigyem állatorvoshoz? Ott lifeg neki, de nem is vettem észre hazáig, nem fájlalja. Köszönöm!

2016. okt. 29. 10:47
 1/8 A kérdező kommentje:
Inkább úgy fogalmaznék, hogy tőből kitört, ott vérzik. :/ De a karom még rajta van.
2016. okt. 29. 10:49
 2/8 anonim ***** válasza:
Vidd orvoshoz, igen!
2016. okt. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kosd le neki vmivel és úgy menjetek allatorvoshoz, nehogy sok vere elfolyjon:/
2016. okt. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Addig vidd míg nem akad be valamibe és roncsolódik vagy elfertőz. Akkor sokkal nehezebb lesz és az orvosi költség is több lesz. Rengeteg állatorvos van nyitva hétvégén is.
2016. okt. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem ez a buli év elején vagy harmincezrembe került összesen, mert hiába vittem egyből orvoshoz, így is begyulladt, ami nem túl meglepő, mert a fene tudja, mennyit mászkált így a sárban egy túrán, aztán akkor vettem észre, amikor beszállt a kocsiba. Szóval vagy egy hétig naponta jártunk kötözni meg antibiotikum, gyulladáscsökkentő stb :)
2016. okt. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat. Elállt a vérzés és amíg elmenten wc-re leszedte a karmát. Nemsokára rendel az orvosunk, akkor leviszem. Lekentem addig Bepathen Plus-szal, abba van fertőtlenítőszer is.
2016. okt. 29. 11:23
 7/8 A kérdező kommentje:
Ezt elfelejtettem megkérdezni a dokitól, hátha valaki tud segíteni: a sérült karma vissza fog nőni? Konkrétan tőből hiányzik, ott ahol eddig karom volt, semmi sincs. :/
2016. okt. 31. 16:00
 8/8 anonim ***** válasza:
Vissza fog nőni simán.
2016. okt. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!