Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nyüszít a kutyám a...

Miért nyüszít a kutyám a sípolós játéktól?

Figyelt kérdés
Kapott a kutyám egy sípoló malacot és amikor sípol ahogy harapdálja,a kutya nyüszít,sír de ha elakrom venni akkor meg nem nagyon hagyja meg ha elrakom addig hisztizik míg vissza nem adom.Fél tőle? Idegesíti a hang? De akkor miért játszik vele és miért ragaszkodik hozzá? Elvegyem tőle?

2016. okt. 29. 16:21
 1/4 anonim válasza:
100%
Könnyen meglehet, hogy a hangtól fél, viszont a játékot szereti. Esetleg a játékból vedd ki a sípolót, vagy olyan játékot vegyél neki ami nem ad ki hangokat :)
2016. okt. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom az okát, de az elején az én kicsi németjuhászom is mindig "visszaválaszolt" a sípolós játéknak, de aztán leszokott róla és mostmár csak rágaj:)
2016. okt. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Továbbá : ha szuka a kutyád , akkor szerintem egyáltalán ne adj neki sípolós játékot! Némelyik kutyánál "álvemhességet" indíthat. Így járt a szomszédom kutyája is: azt hitte, a kölyke kéri az ételt és beindult a tejelválasztása.

Amint elszedték tőle a játékot , elmúlt a baj , de megszenvedte szegény.

[link]

2016. okt. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Nem szuka kutya szóval nem ez lesz a probléma,egy ideje most hanyagolja a játékot,ha viszont újra játszik vele és egy idő után se hagyja abba akkor elveszem tőle,illetve kiszedem a csipogót.
2016. okt. 29. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!