Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ma kaptam egy kiskutyat . Meg...

Ma kaptam egy kiskutyat . Meg hianyolja a szuleit/testvereit. Mennyi ido mire hozzam szokik vagy el tudom vele felejtetni oket? (bocsanat az ekezetekert)

Figyelt kérdés
2016. okt. 29. 20:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kb. 1 hét. Addig: éjszakai sírásokat figyelmen kívül hagyni, de lehetőleg aludjon a közeledben, mondjuk az ágyad mellett legyen az alvóhelye.
2016. okt. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Durván egy hét. Törődj vele sokat, hogy az anyja helyett te legyél neki a világ közepe, és minden rendbejön nála. (Viszont olvass utána a szeparációs szorongásnak, később hasznos lehet ha tudsz róla)
2016. okt. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok, elfelejtettem mondani, hogy a törődést ne úgy értsd, hogy ha sír akkor babusgatod, mert attól csak rosszabb lesz. Azzal nem kell törődni, ha látja, hogy ordítással nem ér el nálad semmit, befejezi.
2016. okt. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
92%

Szia!

Nekünk kb 2-4 hétbe telt, mire megszokta, hogy nincs ott az anyukája. Ez idő alatt nagyon bújós volt, igényelte a törődést. Erre figyelj majd :) és adj neki valami plüsst, hogy bújhasson. :)

2016. okt. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!^^
2016. nov. 2. 08:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!