Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hamarosan kapok egy kiskutyát...

Hamarosan kapok egy kiskutyát és nevet keresnék neki Szerintetek milyen nevet adjak egy bichon bolognase, kislány kutyusnak?

Figyelt kérdés

Különleges nevet szeretnék adni neki de azért ha valaki hallja tudja hogy kislány

(Már sok helyen utána olvastam)



2016. okt. 30. 09:17
 1/6 anonim válasza:
56%
Nagyon cuki ez a kiskutya. :) nem tudok olyan jó neveket, de azért leírom ( majd írd meg légyszi privátban, ogy mi lette a neve ) : Kókusz, Panni, Mucus, Muci, Csajszi, Nőci, Picúr, Baba, Vilu, Fanni, Fancsi. Ennyit tudtam írni,( az én puli lány kutyámnak az a neve, hogy Kavics) :)
2016. okt. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Én Spagettinak hívnám az jutott eszembe a bolognaseról :D
2016. okt. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Cuki a spagetti nev nagyon, de a kutyaknak 2 szotagu nevet kell adni, mert csak azt tudjákmmegjegyezni, pedig a spagetti név nagyon cuki lenne. 1.valasziró voltam :)
2016. okt. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Spagi 😂 de Panka, Szofi, Bogi, Lola, stb.


Én mondjuk mindog idióta nevet adok az àllatoknak de ez az én dilim 😊

2016. okt. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi kommenteket

Igazából majd csak mikulás után hozhatjuk el szóval van bőven időm....

2016. okt. 30. 14:31
 6/6 A kérdező kommentje:

Valószínűleg a neve Szuzi lesz

(Igy magyarosan leírva)

2016. nov. 2. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!