Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért utálja a legtöbb ember...

Miért utálja a legtöbb ember a csivavákat?

Figyelt kérdés
Komolyan nem értem. Itt gyakorin is egy csomószor olvasom, hogy idegbetegek stb. Meg, hogy senkinek nem ajánlanák. A gazdi tehet róla ha idegbeteg! -.- És nem 1-2 ember hanem kb. Minden második csivavás kérdésnél ez megy.

2016. okt. 30. 10:27
1 2 3
 21/26 Szilvi & Argos ***** válasza:
58%
Azért utálják sokan magát a fajtát, mert 99%-ukat a gazdik gyerekpótléknak, divatcikknek tartja...táskában, kézben hordozzák, sokukat nyáron is ruciban viszik utcára. Nevelés, szocializálás nulla, túlféltés a köbön...
2016. nov. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
21-es: a kutyaruhát nem poénból aggatják a kistestű kutyákra ( nem csak csivavákra) hanem, hogy ne fázzanak meg! Persze nyáron felesleges, azt mondjuk én se értem...:D
2016. nov. 3. 09:19
 23/26 Szilvi & Argos ***** válasza:
100%
Persze, hogy nagyon hidegben kell...de amikor 10-15 fokban még ruhákban rohangálnak...mozgás közben nem fáznak
2016. nov. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:
12%

En utalom oket!

Es az osszes kis kutyat is, nekem dobermannom van es az a kulombseg a kozte es a csivava kozott, hogy ha a kutyam valami rosszat csinal leul eled es a szemedbe nez!


Na ez nem fog

2017. márc. 18. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:

Meeerthogy?:'D

Ezt vezesd már le légyszives.

2017. máj. 22. 06:54
 26/26 anonim válasza:
Ugyanolyan érző szívű, szeretetteljes, kedves kis lények, mint a többi kutya! Én egyszerűen nem tudok ilyen téren állat és állat között különbséget tenni. Ha jól vannak nevelve, kapnak elég szeretetet akkor nem fognak "idegesítő, habzó szájú idegroncsként" kinézni,viselkedni! A többi kutyafajtára pedig ugyanúgy igaz, hogy ha rosszul vannak nevelve akkor ők is tűnhetnek ellenszenvesnek!
2017. aug. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!