Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a legideálisabb kutya...

Melyik a legideálisabb kutya bentre? (többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok, olyan benti kutyát szeretnék ami kisebb termetű, játékos, de nem szedi szét a házat, de lehet lusta is, olyan fotelban fekvő, szeretetéhes jószág..

Fontos, hogy viszonylag tisztább, nem nyáladzó kutyust keresek..



2016. okt. 30. 12:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem Máltai selyemkutyám van, soha nem növesztettem meg a szőrét, szerintem úgy sokkal aranyosabb, mikor földig érő szőre van.

Nem nyaládzik, nagyon játékos, és ha éppen nem játszok vele, akkor csak fekszik és alszik. Ha leviszem nagyon be van pörögve, viszont ez annak az oka is lehet, hogy még csak másfél éves, szinte még kölyök. Nagyon imádnivaló kutyus.

2016. okt. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is máltaink van 😊. Játékos, ugyanakkor nyugis, okos kutya. Én szerettem volna ha hosszú marad a szőre, de sajna az ápolása szamomra nehéz feladat volt. De így röviden nincs vele gond, minimális mértékben hullik. Hihetetlen gyorsan lett szobatiszta, és reggel még sose keltett minket. Semmi kárt nem okozott a lakásban, 1-2 papucs bánta a kölyökkort, de azt hagytuk is. Nagy sétákat nem igényel. Nagyon jól kijön más kutyákkal és a gyerekeket imádja.
2016. okt. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha nekem kellene választani, egy törpeuszkárt vennék. Okosak, tündériek és állítólag nem hull nagyon a szőrük és nem is nagyon nyálasak.

De minden kölyök szétszedi a lakást! Megrág ezt-azt. Bármilyen fajtáról legyen is szó. Vehetsz neki rengeteg játékot, nem biztos, hogy épp azzal szeret majd játszani.

Ha nem ragaszkodsz nagyon ahhoz, hogy bébi legyen, akkor érdemes állatvédőknél szétnézni. Nagyon sok kutya él ideiglenes befogadónál benti kutyaként. Az ideiglenes gazdi pedig el tudja neked mondani, hogy a neked tetsző kutya rendelkezik-e azokkal a tulajdonságokkal, amiket keresel.

2016. okt. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

King charles spániek ?

Springer spániel ?

Törpe pincser ?

2016. okt. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Mentek a zöld kezek :)

2016. okt. 30. 14:39
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is màltaink van,nagyon aranyos ,okos kutya.Csak ajànlani tudom.
2016. okt. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!