Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A westie mennyire társas...

A westie mennyire társas kutya? Nehezen jön ki a többi ebbel?

Figyelt kérdés
2016. okt. 30. 14:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Ismerek egy Westiet, aki ki nem állhatja a többi kutyát, inkább az emberekhez ragaszkodik. Ha meglát egy másik ebet, már egyből féltékenykedik.

De viszont ez csak egy, lehet, hogy valamelyik szereti, valamelyik nem.

2016. okt. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is csak egyet ismerek, neki nincs baja a többi kutyával. Mondjuk ő járt oviba, suliba, szóval kicsi kora óta sokat van kutyák között.

Nekem más fajta kutyám van, ő nem szereti a többi kutyát, de pont emiatt rengeteget vagyunk együtt más kutyákkal. Egyre kevésbé hisztizik, szóval valamilyen szinten minden kutyát meg lehet és meg is kell tanítani elviselni a kutyák társaságát.

2016. okt. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nekem Westie-m van, és mióta megvan(8 éve) mindig más kutyával együtt van tartva. Ha egyedül van általában unatkozik. Más kutyák persze lehetnek antiszociálisak...az enyém pl.nem az.
2016. okt. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Neveléstől függ. Ha kiskortól jól van nevelve, szocializálva van más (normális) kutyákkal, rendszeresen jársz vele kölyökkorától kutyák közé, akikkel játszhat, akkor nem lesz vele semmi gond.
2016. okt. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!