Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudtok olyan oldalakat ahonnan...

Tudtok olyan oldalakat ahonnan nagy eséllyel örökbefogadnak egy 8 hónap körüli kutyust? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Befogadtam egy kis testű fiatal kutyust mielőtt megfagy az utcán, 2 hónapig közterületen élt, oltattam, chipeltettem, féreghajtottam, de a nagy rottimmal nem jön ki sajnos, így szerető gazdit keresek neki. Nem könnyű, facebookon a legtöbb ingyen kutya oldal zárt, tegnap délelőtt óta 4-ből 3 még függőben van. Egyáltalán van esélye, hogy örökbefogadják? Az Illatosra nem akarom beadni szegényt.

2016. okt. 30. 17:59
 1/7 anonim ***** válasza:

az illatoson a legjobb szerintem az ellátás,de tele vannak.

jófogás és egyéb hirdetős oldalak,esetleg a Hírforrás illetve Superinfo amiben szokott apróhirdetés lenni. De szerintem elég drágán számolják a sorokat

2016. okt. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

gazditkeresek.hu


allatok.info

2016. okt. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

9 hónapos kutyának simán van esélye.


Minél több csoportba Facebookon kérj felvételt, aztán hirdesd. Jofogas.hu és hasonló oldalakat kerüld el messzire!!!!


Netboard.hu kutya fórumán lehet esetleg meghirdetni.


Illatosra tényleg ne add be, jelenleg (nagyon) teltház van és ha egészséges is, amikor bekerül, ott tuti összeszed valami betegséget.

2016. okt. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy rendes vagy, hogy így felkaroltad :)
2016. okt. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Feltettem Jófogásra is, de akkor leveszem, ha nem megbízható gazdijelöltek vannak. Azóta egy zárt csoport már befogadott, s hirdetem kutyás oldalakon is. Csóri kiskutyának amúgy nincs túl nagy esélye, nem nagyon kapkodnak érte, fekete is, teljesen mix, ahogy látom vagy a 2-3 hónapos kutyák után kapkodnak, vagy a fajtajellegű keverékekért. Mindenesetre, amíg nincs tuti gazdi, addig marad...
2016. okt. 30. 23:12
 6/7 anonim ***** válasza:

A Bleki alapítvány direkt fekete kutyákat hirdet!


blekialapitvany.hu

2016. okt. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó! Utánuk olvastam, de elvileg csak ivartalanított kutyákkal foglalkoznak, ez a kiskutya ivaros. Ha nem lesz más, esetleg próbálkozok azért náluk...
2016. okt. 31. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!