Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bichon Havanese velemeny...

Bichon Havanese velemeny illetve tapasztalat?

Figyelt kérdés
Nekunk van mar egy 2 eves palotapincsink es szeretnenk meg egy kutyust melle. Fiu vagy lany a jobb kutyus? Nagyon hullalytja a szoret? Milyen termeszetuek? Sokat ugatnak? Irjatok le nekem mindent errol a fajtarol legyszi 1000 koszonet:))

2016. okt. 30. 20:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Na szoval. Elore elnezest kerek az ekezetek miatt, nem szoktam lehagyni oket, meg telefonrol sem, de most elegge faradt vagyok, viszont erre muszaly valaszolnom.

Nekem egy bichon kislanyom van, aki masfel eves. A fiu bichonokrol nem tudok mit mondani, mivel azokkal nem eltem egyutt, de a lany kutyusom egy igazi aldas, az egesz csalad imadja, beleertve a nagyszuleimet is. :)

A bichonok (ha minden igaz) allergias embereknek a legjobbak, ugyanis nem hullajtják a szoruket egyaltalan.

Nem tudok altalanossagban beszelni roluk, csak az enyemrol. Nagyon jatekos, es ennek ellenere nem jellemzo ra, hogy lent futkarozik, itthon viszont nagyon sokat rohangal, foleg ha kicsit nyuzom is. :)

Az enyemre nem annyira jellemzo az ugatas, inkabb csak akkor, mikor valaki elmegy az ajtonk elott, vagy neha, mikor kint ugat egy kutyus.

Remelem, tudtam segiteni. :)

Ne haragudj, ha van helyesirasi hibam, csak telefonrol irtam.

2016. okt. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nekunk meg pont fiu van. :)

Imadom! Nem kene mas kutyafajta. Jatekos,okos,baratsagos,emberszereto. A szore a leheto legjobb, bar mar inkabb hajnak mondanam(nem hullik es a tapintasa is kellemes). Viszont o elegge makacs es vakmero. Az van amit O akar + mar par honaposan a nala 3x nagyobb fajtarsaitol sem felt, siman ugatott, morgott rajuk. Van egy keverek kutyusunk aki szinten nagyobb meretu, de egyertelmu, hogy a bichon a falkavezer. Ugatni o szokott sokat,de ez talan azert is van mert kinti-benti kutya, viszonylag sokat van szabadban.

De nagyszeru kutya. :)

2016. okt. 31. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!