Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen az állaga ennek a...

Milyen az állaga ennek a jutalomfalatnak?

Figyelt kérdés

[link]


Ezt akarom megvenni a 6 hónapos kiskutyámnak. Csak nem tudom, hogy mennyire kemény. Mert ha teljesen, akkor inkább nem veszem.

A válaszokat előre is köszönöm. :)



#kiskutya #jutalomfalat #kutya jutalomfalat
2016. okt. 31. 12:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Én tegnap előtt vettem. Kőkemény.
2016. okt. 31. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! Esetleg 6 hónapos kutyunak nem tudsz valami puhább, kisebbet ajánlani?
2016. okt. 31. 19:54
 3/3 anonim ***** válasza:

A Lidl-ben néha kapható vödrös finomfalat (de csak ha épp akció van, általában nem árulják), kis puha, csont illetve szív alakú. Az nagyon jó, ha véletlenül látsz olyat, azt nyugodtan megveheted. Itt egy kép róla:

[link] vagy ez:

[link]

Egyébként sajnos nem tudok konkrét dolgot javasolni, az én kutyám pici korától kezdve bármit megeszik, most meg már nyugdíjas-korú. Esetleg ha lapocskákat veszel, és azt eltördeled. Lapocskákból gyártanak egész puhákat is, márkafüggő, de a zacskón át érzed.

2016. nov. 1. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!