Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kiskutyám nem akarja megenni...

A kiskutyám nem akarja megenni a tápot. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Csak a kenőmájast eszi meg.

2016. nov. 1. 18:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Szia milyen fajta kutyus? Nekem 2is van, nálunk a kisebbik (pumi) ő nem eszi meg a tápot, be se tudom csapni, hogy egy picit elkeverek neki. A nagyobbik(kau) is rájött hogy nem igazan neki való a táp. Próbalkoztam minden fajával, de semmi eredménye nem volt. Így nem adok nekik, jobban szeretik a finom falatokat, amit a gazdi cainál itthon. Ha nem eszi meg akkor ne adj neki olyan. Próbálkoztatok a konzervvel? Én úgy hiszem, hogy azt minden kutyus megeszi, a mienk is, viszont nálunk nem kivitelezhető, mert drága
2016. nov. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
43%

Keverd el a kenőmájast a táppal, hátha úgy megeszi.

Vagy főzz neki csirke: farhátat, májat, szárnyat, lábat vagy marhahúst rizzsel, zöldségekkel pl sárgarépa, zöldborsó, kevés krumpli, tök, uborka stb. Tehetsz bele egy kis reszelt almát is, joghurtot, túrót, tojást, májkrémet is kiegészítésnek.

Jobban is szeretné mint a tápot:)

2016. nov. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Kend a táp tetejére a kenőmájast, ha már összenyalogatja a tápot, akkor gyakran megeszi. Jó lenne megkérdezni a korábbi gazdit, hogy ő mivel etette eddig, általában azt megeszik később is.
2016. nov. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%

Kölyök még? Vagy felnőtt?


Ha nem eszi meg 10 perc alatt, elveszed tőle és más nap megkapja ugyanazt. Ezt addig csinálod míg meg nem eszi. Hidd el, teli tál mellett egyetlen kutya sem fog éhenhalni. Ne hagyd válogatni! Nálam is ez vált be, pedig ki nem állhatta a tápot, mostmár minden gond nélkül eszi. (Ha a kölyök, akkor ugyanez, csak a következő etetéskor kapja meg. Ők még napi 2x-3x esznek, attól függően mennyi idős.)

2016. nov. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
#4 ezzel csak az a baj hogy nem mindig működik. A miénk nincs elkényeztetve egy ideje mégsem eszi a tápot bármit keverünk bele (általában konzerv) Inkább hány savat mint hogy megegye.
2016. nov. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
59%

Az a baj, hogy van választása. A kenőmájast nem ismerné és nem enné meg, ha nem kapna.

Megoldás: a tápot eléteszed. Nem eszi, elteszed. Következő etetésnél megint ugyanígy. Közben semmi mást ne kapjon! Ha elég éhes lesz, enni fog.

Fontos: ez csak egészséges kutyára vonatkozik!

2016. nov. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
63%

"A miénk nincs elkényeztetve egy ideje mégsem eszi a tápot bármit keverünk bele"

Ez itt bukó. :) Ha nem lenne elkémyeztetve akkor nem kevergetnétek neki. Itt kezdődik a dolog.

2016. nov. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek tápot kifogom próbálni,majd megírom hogy mi az eredmény. :)
2016. nov. 2. 00:46
 9/11 A kérdező kommentje:
Mármint a konzervet. Elírtam bocsi. :)
2016. nov. 2. 00:47
 10/11 anonim ***** válasza:
#7 már kicsi kora óta így csináljuk pár hete mégsem hajlandó megenni...mást nem kapott...
2016. nov. 2. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!