Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Boxerrol sajat tapasztalat?

Boxerrol sajat tapasztalat?

Figyelt kérdés

Hamarosan uj boxer kutyussal bovul a csalad.

Valaki akinek mar volt ilyen fajta kutyusa leirna sajat tapasztalatait?

Milyen kajaval etetitek es mennyi az etetese/hó,állatorvosi koltsegeket nem szamitva?


2016. nov. 3. 08:48
 1/2 Aureas ***** válasza:

Szia! Egy: rettentő nyálas!!! horkol, néha vannak légzési panaszok a tömzsi orra miatt.

Kettő: viszonylag rövid életűek. Egyébként roppant család centrikus, megbízható játékos kutya, de ha kell védi a családot. Gyerekek mellé simán ajánlanám (már ha a nyál nem zavar)

Nem egy zabálós kutya, ha egészséges akkor csak az éves rutin ktg. kell: oltás, féreghajtás

2016. nov. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nekünk 4 éves a boxerünk.


Nem nyáladzik egyáltalán.


Egyszer se kakilt be a lakásba, de még a kertbe se. Nem rágott szét semmit. Feltűnően okos, négy hónapos kora óta lehet vele póráz nélkül sétálni, nem megy le a járdáról, lehívni se lehet, csak ha én szólok neki. Ha azt mondom, gyere, lejön, de ha azt, hogy gyerekek, nem.


Imád játszani, minden nap labdázunk.


Mindenkit szeret, szerintem az embereket mozgó nyalókának látja. (Ha viszont kétes alakot lát, figyel, és...hát...)


Indiánul a boxer azt jelenti, hogy "csattanó nyelv", vagy "messziről pusziló". :)


Nem ébred fel se a viharra, se a tüzijátékra, na de ha fingik, akkor felkapja a fejét:)


Szombat vasárnap nem kell kirohanni vele hajnal 6-kor, a legtöbbször én keltem fel délben, hogy most már menjünk ki pisilni.


Roppant jó szándékú, és barátságos.


Igaz, mi nem 300 ezerért vettük, mint az egyik ismerősünk egy ilyen-olyan híres kenelből, fél herével, betegesen, mi egy nem tenyésztő családból választottuk, nem beteges egyáltalán, csodaszép, és csak 35 ezer volt.


Az utcán állandóan megállítanak, hogy hú, mennyire aranyos, és nagyon jó élmény, hogy nagyon sok emberből vált ki nevetést, jó kedvet, mosolyokat.


Persze van, aki fél tőle, de főleg csak azok a fajta emberek, akik ránézésre nekünk se szimpatikusak (milyen finoman tudok fogalmazni:)


Szóval, nekünk jó döntés volt!


Üdv,

Jani

2017. márc. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!