Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért hiszik azt sokan, hogy...

Miért hiszik azt sokan, hogy a rottweiler, pitbull, stb. kutyák elég erősek ahhoz, hogy legyőzzenek egy farkast?

Figyelt kérdés

Itt van például egy cikk arról, hogy egy olasz farkas egyetlen harapással ölt meg egy pitbullt, pedig az olasz farkas átlagosan csak 25-35 kg-os, és csak a legnagyobbak érik el a 40-45 kg-ot:


[link]



2016. nov. 3. 16:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Mert elég erősek hozzá.

A kérdés csak az, hogy melyik a gyorsabb, ügyesebb, szerencsésebb.

Nem feltétlenül a magasság és a súly a mérvadó.

(Mondjuk egy rotiról a mérete miatt nehezen tudnám elképzelni.)

2016. nov. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A fogazat is számít szerintem...egy tompábbra koptatott (tápokkal, rágó csontokkal) fogsor nehezebben okoz olyan sebet /harapást amitől végzetes sérülést szenvedne az ellenfele. Félre értés ne essék, nem voltam "kutya párbajon" eddig..nem is tervezem mert morbid (számomra) , de a kutyaiskolában ahol voltam a mi kutyánkkal ez is egy szempont volt a méret mellett.
2016. nov. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Előző vagypk; a koponya méret is fontos!
2016. nov. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez 50-50%... ha a farkas tapasztalatlan, gyenge, fiatal, stb.. szemben vele a roti/pit pedig erős, több harcot megélt, fürge.. akkor esélyes, hogy a farkas marad alul. Fordítva pedig a kutya. De ez, hogy egy találomra összeengedett kutyák közt melyik lesz a befutó, nem lehet tudni. Viszont mélyen elítélem azokat, akik hasonló célokat tűznek ki az "életük értelmének", nem is értem, miért kell feltenni kérdésnek, nem csak neked, többen is vagytok hasonló kérdésekkel... nem mindegy egyébként, ki győzne? Inkább olyan kérdések lennének itt, ami a kutyák javát szolgálja.. na mindegy, selejt emberek mindehol, szaporítók, viadaloztatók, állatkínzók, és buták.. ( kérdező ne vedd nagyon magadra, nem csak ellened irányul)
2016. nov. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ez egy elméleti kérdés.
2016. nov. 9. 14:34
 6/7 A kérdező kommentje:

https://www.youtube.com/watch?v=pj27IJziNd4


Na, ennél több bizonyíték nekem nem kell. Semmilyen kutyának sincs esélye egy nagy, egészséges farkassal szemben.

2016. nov. 13. 00:09
 7/7 anonim ***** válasza:
azért az igazi Közép-ázsiai juhászokat ne becsüld le, sztem.
2016. nov. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!