Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kit kell hívni ha a kutyám...

Kit kell hívni ha a kutyám megőrült és már rám is rámtámad?!

Figyelt kérdés
2010. ápr. 27. 20:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Egy tapasztalt kikepzot, hazhoz.

Altalaban egy kutya nem ok nelkul tamad, hacsak nincs valami idegi betegsege. A leirasod alapjan nem lehet sokat mondani.

2010. ápr. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
49%

Mit jelent h megörült? Hány éves? Amugy attol függ mit szeretnél, ki lehet hivni a menhelyet ami van nálatok az beviszi, majd ha nem tudnak tuladni rajta, vagy ha tényleg agressziv akkor elaltatják.

Ezt akarod ? Vagy irj kicsit bövebben!

2010. ápr. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
31%
Mi az állatorvost hívtuk ki, aki elaltatta, mielőtt kinyírta volna a családot. A mi kutyánk eredendően idegileg nem volt rendben, sajnos.
2010. ápr. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
52%
Egy jó erős embert aki fejbe b*sz mert nem voltál képes megnevelni és normális helyről venni a kutyád (hogyha esetleg nevelted és idegi a baj, ki lehetett volna ízt is küszöbölni)! Aztán pedig egy normális embert aki ért a kutyákhoz és rendesen foglalkozik vele!
2010. ápr. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

napok óta mindenkire ugat, kivéve a családra. még a rendszeresen idejáró barátomat is nagyon agresszíven megugatta, most meg minden zajra ugatott és leakartam nyugtatni és egyszercsak rámugrott


mit csináljak?

2010. ápr. 27. 21:07
 6/17 A kérdező kommentje:

1 éves a kutya


tüzeléskor is lehet ilyen agresszív??

2010. ápr. 27. 21:09
 7/17 anonim ***** válasza:
82%

Mi a bús bánatnak kutya annak, aki kicsit sem ért hozzá? Ha házőrző kell akkor vegyél riasztót.

A kutyádat vidd el a menhelyre, mert mindenhol jobb helye van, mint nálad.

2010. ápr. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
50%
Nem kell egyből leugatni a kérdezőt, bármilyen probléma, akár betegség is okozhatta a kutyánál ezt a viselkedési zavart! Én mindenekelőtt állatorvosnak mutatnám meg (vagy legalább elmondanám a dolgokat) biztosan tud mondani valamit, megvizsgálja a kutyát, stb. Illetve ha tudod, vedd fel a kapcsolatot a tenyésztővel, tudd meg hogy nála előfordult-e már ilyen és ha igen, miért. Egyébként milyen fajta a kutya?
2010. ápr. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Bocs, még az előző vagyok (21.33). Eszembe jutott az is, hogy ebben a korban mikor ivarérettek lesznek a kutyák, ráadásul jellemétől függően hajlamos a dominanciára, lehetséges, hogy ez is egy erőpróba volt. Sokmindenkitől hallottam már, hogy bepróbálkozott a kutya - ilyenkor "le kell dominálni" hogy tudja, ki a főnök. Ha nem bírsz vele, ilyen esetben pedig egy profi tréner a megoldás. De elsőként a betegséget zárd ki, tehát állatorvosnak mondd el mindenképp.
2010. ápr. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nah azért ha a kutya agresszíven ugat, attól még nincs megőrülve... Az enyém a kaput rágja mérgében amikor meglátja a volt gazdáját, aki mellesleg a postás(xD),és soha nem bántotta kiskorában....nem nevelted elég jól sztem ennyi....
2010. ápr. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!