Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fojtó nyakörvet vegyek?

Milyen fojtó nyakörvet vegyek?

Figyelt kérdés

Van egy németjuhász keverék kutyám és eléggé hosszu a szőre és a rendes nyakörvtől nagyon csúnya lesz a bundája.

És nem akarok hülyeséget csinálni hogy veszek egy foltót aztán szegény kutyának meg kényelmetlen vagy ilyesmi.Bevallom nem értek hozzá.

Ja meg még valami hogy a kutyám eléggé erős és kissé önfejő szoval valami olyan kellene ami nem szakad vagy tépődik könnyen el.


2016. nov. 4. 10:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
4%
Ehm. Sétához én a hámot ajánlom, sokk jobban tudod vele kezelni őt.
2016. nov. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
a hámban állandóan csak húz szoval az nem meg kicsit agressziv más kutyákkal és abban nem lehet visszafogni
2016. nov. 4. 10:39
 3/13 anonim ***** válasza:
83%

Hámmal jobban tudja kezelni a kutyát mint fojtóval? Te melyik alternatív univerzumban élsz?


Sima lánc fojtót ajánlok, de csak akkor, ha egy kiképző meg tudja mutatni, hogyan kezeld, különben különben csak ártasz vele.

2016. nov. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is először konzultálj egy szakértővel.

Amúgy a hám pont hogy nem jó, azzal tudja a legnagyobb erőt kifejteni anélkül hogy zavarná mert nem a nyakával hanem a mellkasával húz, pont ezért van hám a kutyán (persze kicsit másféle) ha szánt húz, ha hámot teszel egy engedetlen kutyára a világ végére is elvonszol ha kedve tartja.

2016. nov. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha sűrűn használod a fojtót, az még jobban kikezdi a szőrt a nyakán.
2016. nov. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
nem használnám sűrűn de még sajnos mindig nem kaptam rendes választ
2016. nov. 4. 10:47
 7/13 anonim ***** válasza:
Első vagyok, bocsi kicsit félreértettem a dolgokat. :)
2016. nov. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
semmi gond
2016. nov. 4. 10:55
 9/13 anonim ***** válasza:

Sima, egyszerű, egysoros fojtót vegyél. Sprengert, az nem fog elszakadni.

De csak akkor használd, ha van segítséged benne! Különben sokkal többet ártasz vele.

2016. nov. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Elsőnek egy haltit kellene kipróbálnod. A fojtó nem csodaszer, ami magától megneveli a kutyát.
2016. nov. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!