Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Neveléssel kapcsolatos kérdés!...

Neveléssel kapcsolatos kérdés! Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Először is kezdeném azzal, hogy van két kutyám, keverék mindkettő, és a nagyobbik (6 hónapos) nem hajlandó normálisan sétálni. Értem ezalatt azt hogy mindent megugat. Embert, állatot szemetest. A kérdésem az lenne milyen praktikát tudnátok ez ellen? Kutya iskola nem játszik, ha az utcán nem bírja az embereket csendben akkor a busz még az utazóban se kivitelezhető. Mellesleg elég messze is van. Előre is köszönöm a válaszokat!



2016. nov. 4. 10:55
 1/8 anonim válasza:
0%
Vegyél újat
2016. nov. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Felettébb elmés válasz. Kérlek távozz, köszi!
2016. nov. 4. 11:20
 3/8 anonim ***** válasza:
Fél? Ideges? bizonytalan? Agresszív? Mennyit sétáltatod? Ebből mennyit viszed szabadon? Mit próbáltál eddig? Más szituációban mennyire tudod kontrollálni?
2016. nov. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Elég érdekes,mert amíg távol van mind az ember és az állat meg van vadulva, őrjöng, ugat, tépi a pórázt,viszont ha közelebb érnek van, hogy elbújik és mögöttem ugat tovább szűkül. Olvasgattam a neten, próbáltam higgadtan csitítani, magam mögé parancsolni, napi 3x30 perc séta megvan, a délutáni általában inkább egy óra ha nem több, van egy kutyafuttató oda is kiengedem, de hiába próbálok labdázni vele nem igazán figyel. Ha jön valaki rohan és megugatja. Nagyon ritkán hallgat rám odalent.A lakásban viszont hallgat,nem jelöl,bár általában félős.
2016. nov. 4. 12:08
 5/8 A kérdező kommentje:
Fárasztani nem nagyon hagyja magát, futni szoktam vele, bár nem vagyok az a fitt alkat több műszak mellett, kéne megoldás, hogyan fárasszam le mert a sétában nagyon nem fog max én a folyamatos feszült állapottól. Hogy lehetne rábírni hogy apportírozzon? Próbáltam labdát, amibe beletömködtem párizsit, azután ment egy ideig
2016. nov. 4. 12:11
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Házhoz járó kiképző a megoldás. Annyi oka lehet ennek a viselkedésnek, hogy látatlanban nagyon nehéz bármi okosat mondani.

Mennyit foglalkozol vele naponta?

2016. nov. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja most látom, hogy 3x30 perc. Ez nem sok, de lehet valamit kezdeni vele. Klikkerezés például. A játékot pedig még kell neki tanítani, hogy szeresse. Keress a YouTube-on videókat, building drive néven. Ne legyen előtte játék, csak ha te játszol vele és eleinte csak pár percet csináld nyugodt helyen.
2016. nov. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen. Igyekszem próbálkozni. Utána olvasok ennek a klikkeres módszernek.
2016. nov. 4. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!