Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyám hátsó lábán kis csomó,...

Kutyám hátsó lábán kis csomó, mitől lehet?

Figyelt kérdés
Az utóbbi napokban észrevettem, hogy ha gyorsan fut, a bal hátsó lábára kevésbé helyezi a súlyt, nem sántít, csak kicsit másképp emeli azt a lábát. Megnéztem, és találtam egy picike dudort, ami kb. akkora, mint a kisujjamon a köröm. Az alsó lábszárán van, a talpától nem messze. Rajta kör alakban kihullott a szőr. Sajnos volt már alkalmam daganatot tapintani, de ez számomra nem tűnik annak, mert a bőr felszíne a kemény, nem maga a dudor. Valószínűleg jövő héten meglátogatjuk a dokit, csak érdekelne, hogy szerintetek mi lehet ez? Hajlamos vagyok túlaggódni és pánikolni, hátha valaki már volt ilyesmivel orvosnál. Előre is köszönöm a válaszokat!
2016. nov. 4. 16:32
 1/1 anonim ***** válasza:

Sima bőrkeményedésnek tűnik, azt pl. körömvirágkrémmel kenegetheted.

Ettől függetlenül vidd el dokihoz, mert ha ez összefügg a furcsa futásával, akkor van ott más is.

2016. nov. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!