Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kültéri kamerával van valakine...

Kültéri kamerával van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés

Mostanában többször volt olyan probléma a környékünkön, hogy az udvarokba mérgezett ételt, ill. szögekkel "dúsított" szalonnát dobtak be jószándékú emberek. Szerencsére eddig minden kutya túlélte, de volt, hogy ez csak a gyors orvosi ellátásnak volt köszönhető. Ma is talált valaki egy kéretlen csomagot az udvarában, ezért gondolkodom egy kamera felszerelésén. Az volna a kérdésem, hogy ha csak az én utcafronti tészemet látná a kamera, akkor kell-e valamilyen engedély hozzá. és milyet érdemes beszereltetni?

Napi 6-8 órát vannak a kutyák az udvaron, bezárni nem tudom őket sehová, mert két tipikus őrszemről van szó. Ha bent vannak és hallanak valami neszt, azonnal ki akarnak menni, mert mindenről tudni akarnak. Szóval nem maradnának el bent. Így viszont nagyon féltem őket.


2016. nov. 4. 20:04
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Bevállhat, szerintem nem kell engedély hozzá.


Nem tudjátok a kaputól elkeríteni őket?

2016. nov. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm :) Ez volt a másik gondolatunk, de sajnos nagyon körülményes lenne.

Több helyen láttam kültéri kamerát, ami az utcafrontra van irányítva, de nem tudom, hogy ezek hogy működnek...

2016. nov. 7. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!