Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyámat megcsípte egy...

A kutyámat megcsípte egy kullancs, emitt babéziás lett, és előjött az epilepsziája is, de szerencsére meggyógyult. Viszont most sokkal félénkebb. Ez mitől van?

Figyelt kérdés
Nem nagyon engedi magát megsimogatni, eddig rohant oda az emberhez, most meg már nem, nyalogatta a kezem (mondjuk ezt nem szerettem), de már ezt sem csinálja. Igazából teljesen jól van, és jó étvágya is van, csak nem annyira aktív. Lehet azért, mert gyenge egy kicsit még?

2016. nov. 5. 10:36
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg gyenge. Az enyém volt babéziás, az étvágya hamar visszajött de elég gyenge volt még jó darabig.
2016. nov. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát a dokit kérdezd, de sajnos az epilepszia is agyi probléma, meg a babézia is rá tud menni, szóval ilyenek előfordulhatnak.

Én egész héten a dokinál ültem a babéziás öreg kutyámmal, neki eleve az idegeit meg az agyát támadta a cucc, összeesett, és olyan szinten nem érzett fájdalmat aznap, hogy izomból csípték össze a bőrét az arcán csipesszel, és semmit nem reagált. Most az agyára is kapott gyógyszert, hátha helyrerázódik tőle.

Persze lehet, hogy még tényleg inkább a gyengeség az oka, nem akarlak feleslegesen riogatni, csak mondom, hogy így is összejöhetnek a dolgok.

2016. nov. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!