Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek egy fekete kan...

Szerintetek egy fekete kan kutyának milyen színű Julius k-9 IDC powerhám állna jól?

Figyelt kérdés

Már van egy német mintás k-9 hámunk, de szeretnénk még egyet, csak most IDC-t . Szerintetek milyen színű legyen. Nem tudok dönteni. Mindenféleképp egyszínűt szeretnénk, tehát a "farmermintás" és a terepmintás meg az "őszi" kiesett. Én narancsra, zöldre (mind a 3 féle zöld szóba jöhet), pirosra, kékre, vagy citromra gondoltam. Szerintetek?

A színárnyalatok itt láthatóak: [link]



2016. nov. 5. 12:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is fekete kutyám van és mindig zöld cuccokat veszek, mert nagyon jól áll neki.

Ebből a listából a kiwi zöld tetszik a legjobban, de azért lehet érdemes lenne élőben is megnézni.

2016. nov. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Èn is a kiwi zöldre szavazok 😊

Nekem a fekete kutyamnak kek nyakorve van de csak mert az volt méretben.

2016. nov. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kiwi is jó, de szerintem a világos kék is jól állna neki :)
2016. nov. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én a pirosra vagy kékre voksolnék, de a kiwi sem rossz, bár én inkább egy tricolor kutyán (pl beagle) tudnám elképzelni. ;)
2016. nov. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A mi fekete szuka spánielünknek piros hámja van és tökéletesen áll neki.

Sötét színű Fiú kutyának el tudom képzelni a kéket, a kiwi-zöldet és a narancsot.

2016. nov. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!