Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a kutyámról?...

Mi a véleményetek a kutyámról? Csináljak még videókat?

Figyelt kérdés
Gondolkoztam, és lehet hogy csinálok még több videót róla is meg más állatokról....meg még más témában is...szerintetek aranyos a kutyám? Ez csak ilyen rövid, hang nélküli, és rosszul tartottam a kamerát...de majd lesz ennél jobb is.

2016. nov. 5. 14:43
 1/6 A kérdező kommentje:
2016. nov. 5. 14:44
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is szép kutya és ártani senkinek nem fogsz ezekkel a videókkal, de még valami más is kinőhet belőle. Sok sikert.
2016. nov. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi
2016. nov. 5. 14:55
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy ha Te élvezed csinálj nyugodtan, gyönyörű kutya.

Pár tipp a videóhoz:

Az ilyen "semmi nem történik benne" videók elég unalmasak (ne vedd sértésnek). Ha a kutyád tud trükköket videózd le azt, ha nem tud akkor futkároztasd, ugráljon és legyen valami mozgás. Tegyél be alá valami mai slágert (valami pop zenét vagy ami neked tetszik)

A kamerát nagyon mozgatod, tedd le valahová, ha magas a kutyád, akkor téglákból vagy könyvekből, de bármiből rögtönözhetsz egy "kamera állványt". A kamerát fordítsd el, hogy "egész képernyős"legyen a kép. Videózd a kutyát sok különböző szögből, dobd fel lassításokkal, fejezd be a videót pár képpel, az elején is képpel és címmel kezd. Remélem nem veszed sértésnek a tanácsaimat :) .

Itt egy példa: https://www.youtube.com/watch?v=CS9FYlj6Y44

(Az én kutyám, és az én videóm, nem reklámozni akarom magam csak példának hoztam fel)

Remélem tudtam segíteni és megéri folytatni, ha te örömödet leled benne, én nézni fogom a videóid, mert gyönyörű kutya :) .

2016. nov. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod! Mivel vágsz?
2016. nov. 5. 20:27
 6/6 A kérdező kommentje:
Amúgy jó a videód, feliratkoztam!
2016. nov. 5. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!