Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A rizs megjelenhet kiskutya...

A rizs megjelenhet kiskutya székletében nagymennyiségben? Mennyire tudja megemészteni egy 8 hetes kutyus?

Figyelt kérdés

Van egy 8 hetes kiskutyám, hasmenéssel voltam vele dokinál.

Kapott rá hasfogót + tanácsot hogy adjak neki rizst, akár táppal összekeverve akár magában, akár husival.

Kapott most 3 napig rizst, kevés táppal, hogy kiméljük a gyomrát.

Zöldet kakilt szóval, adtam neki több tápot picivel, így már a szín probléma megoldódott.

Viszont: a kakija a féreghajtás óta tele van "rizs szemekkel". rengeteggel.

Tudom, hogy ez a galandférgesség jele is, de mivel pont ugyanúgy néznek ki, nem mozognak ezért lehetséges az, hogy a rizst nem tudja megemészteni?

Valaki, tapasztalt már hasonlót? Persze lehet benne mindkettő.. De már 3 napja "rizst"kakil, a féreghajtó általában nem hat ennyi ideig.



2016. nov. 5. 19:47
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha rendesen rommá főzöd a rizst, ahogy kell (tehát nem úgy, ahogy magadnak csinálnád, hanem sokkal puhábbra), akkor nem hiszem, hogy abból ki tud jönni bármi egyben. De kérdezd meg a dokit.
2016. nov. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Első jól írja, nagyon péppé kell főzni a rizst, tulajdonképpen a rzsnyák az, ami hasfogóként működik.
2016. nov. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!