Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » S. O. S Valaki segitene?...

S. O. S Valaki segitene? Milyen állás?

Figyelt kérdés

Milyen kutyás (állatos) szakmák vannak amikből meg lehet élni?

Fontos ,hogy csak olyat mondjatok amiből MEG LEHET ÉLNI! ÁLLATORVOSON KÍVÜL!

Állat gondozóról mit gondoltok?

Kutya kiképző kutya suliban?


2016. nov. 6. 12:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Az állatgondozó minimálbéres állás, a kutyakiképzés is akkor kifizetődő, ha Cezar Millan vagy Victoria Stillwell formán műveled, amire lássuk be, kicsi az esély. A legtöbben ippeg pont ezért nem is anyagi szempontok alapján választják ezt a pályát, hanem elkötelezettségből és "szerelemből". Egy kutyakozmetikus is, ha profi és saját vállalkozást üzemeltet, jó a marketing és híre megy, megélhet rendesen, de nem ez a nagyobb százalék. Ha az állatorvost kizárod, direktbe kutyás foglalkozás nem annyira porfit-orientált, hogy sorolni lehessen a végtelenségig. Vannak kapcsolódó szakmák, de akár terapeutaként, akár asszisztensként dolgozol, nem abból fogsz meggazdagodni, hónapról-hónapra megélni valahogy esetleg.
2016. nov. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

három naponta felkerül ez a kérdés, egy kicsit máshogy megfogalmazva, nehéz lenne visszaolvasni őket?...


kutyakozmetikus, kutyás rendőr, rendőrségi kutyakiképző

állat gondozó: nem keres valami jól

kutyakiképző: inkább keresetkiegészítés, hobby

de komolyan az a legegyszerűbb, ha nyitsz bármilyen random vállalkozást és az irodádba behordod a kutyádat is. munka után pedig olyan edzésekre mész ahova csak akarsz...

de pl ha agrár irányba gondolkodsz és azon belül is pl valami tej/hústermelő szabad tartásos akármiben. ott tarthatnál pásztorkutyákat az állatok jobbra-balra terelgetésére.

vagy lehetsz vadász és lehetne egy vadászkutyád

2016. nov. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Leírták már előttem.Még a kutya masszázst illetve úszásterápia is kutyákhoz köthető csak nem elterjedt és drága.


Kutyaúszásra járnék a kutyámmal az ízületei miatt,de sajnos havonta 10-15 ezrem nincs rá. Szerintem sokan vannak akik ezeket igénybe vennék,de nincs rá keret,ha meg túl olcsón csinálod nem fogja megérni,bár ez is sok mindentől függ.


Jelenleg kutyakozmetikus vagyok,alkalmazottként fix plusz jutalékba. Nem rég nyílt a kozmi így átlagban 90-95 ezer ft-ot kaptam, augusztusi hónap jó volt akkor 102 500 ft volt a fizu. Jövőre én már a 120-150 ezret sem tartom kizártnak mint fizetés,persze csak akkor ha nagyon beindul a kozmi.Ha a tulaj meg jutalékot emel akkor több is lehet a pénz.


De ha sajátot akarsz ahhoz rengeteg pénz kell,hogy pluszban legyél,mellesleg elég jónak is kell lenned,mert aki kontár módon dolgozik és még a kozmi sincs jó helyen 4 év múlva sem fog keresni jó összeget.


Nekem is célom egy saját,de egyenlőre tapasztalat szerzés,vendégkör kiépítésben és mindenhogy jó ez ahol vagyok.


Mai világban 200-300 ezer ft kell ahhoz,hogy rendesen megélj (albi árakat nézzük),nos az állatorvosin kívül egy állatos szakma sincs ahol ennyit megkeresel


Kutyakozmetika akkor jövedelmező ha sajátod van és mondjuk már több mint 10 éve csinálod, jóban vagy a könyvelőddel,illetve nyugtát nem adsz annak aki már 5 éve oda jár.Hanem leginkább csak az újaknak. Sajnos mai világban kell egy kis okoskodás,hogy több maradjon az embernek.

Az állam a bőrt is lehúzná az emberekről sajnos.


Kutyakiképző meg nem úgy megy,hogy eldöntöm az leszek. Rengeteg kutyás tapasztalat kell,más különben eléd visznek egy harcoltatott pietet,hogy rehabilitálni kellene,nem mondhatod azt,hogy nem. De ha nincs tapasztalatod,ráérzésed a kutyákkal kapcsolatban akkor nem nagyon fogsz előbbre jutni.


Mondjuk kutyás szakma fő erénye,hogy nem félünk a kutyáktól lehet az 5 kg vagy 50.

2016. nov. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ilyen szakma nincs, az állatorvoson kívül.

Lehetsz állatorvosi rendelőben asszisztens, éppen meg lehet élni belőle, de ez nem csak a kutyákról szól, hanem más állatokról is. Akik közül sok beteg, agresszív, véres, stb.

Állatgondozó: minimálbér.

Kutyakiképző: mint vállalkozó csinálhatod, sok-sok év kutyás tapasztalata, saját képzett kutyák kellenek hozzá, és persze alaptőke.

2016. nov. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!