Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A k9-es hámban mi a pláne?...

A k9-es hámban mi a pláne? Mitől jobb mint egy sima?

Figyelt kérdés
Tetszenek nekem is mert jol neznek ki de nem tudom hogy megerne-e az arat?

2016. nov. 6. 15:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi extra nincs benne, nem is értem miért ilyen népszerű. Annak jó, aki munkakutyázik pl őrző-védő, ott tényleg hasznos. Hobbi kutyáknál értelmetlen, nagyon könnyen ki tudnak bújni belőle. Én azért használok hámot, hogy ne tudjon kibújni belőle, ha valamitől megriad. Nyakörvnél ez előfordulhat. (Na meg azért mert mindössze 5 kilós a kutyám, konkrétan nehezebb a póráz, mint a nyakörve, nem is érzem a kutyát a végén. Szóval amúgy kistestűeknél praktikus a hám.)
2016. nov. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok. Az lemaradt, hogy mi 2 éve Trixie hámot 'hordunk' és remekül helytáll, pedig csak 1200Ft volt (XS). A csatja kicsi, de baromi erős és úgy vettem észre a kutyának is kényelmes. Nézz utána, ha érdekel. ;)
2016. nov. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is úgy vettem észre,hogy nagyon könnyen kibújnak belőle a kutyák és jó részt yorkikon láttok ilyen hámot.


Szerintem munkakutyáknak jó akikkel őrző-védőznek és egyéb,mert oda kell egy minőségi,kényelmes felszerelés.

De alapjáraton egy yorkinál pl feleslegesnek tartom.


Nekem a 14 éves bichonom 1 éve fullad a nyakörvtől,így hámra váltottunk. Sima 2500 ft-os hámja van. Mivel séták alkalmával csak totyogunk, no meg nem munka kutya felesleges a k9-es hám. Nekem is tetszik,de max ha lesz egy nagytestűm (tervben van) akkor ÖV-re veszek neki,de nem biztos,hogy k9-est mert nagyon drága 15 ezreket nincs szívem kiadni egy hámért. trixienek is vannak nagyon vastag erős hámjai,ismerek pár nagytestűs gazdis és ők is sima trixiesbe nyomják a kutyasulit.

2016. nov. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ahh ertem. Akkor az nem jo. Nekem kibujas ellen a non pull hàm jött be ha valakit érdekel igy lehet megtalalni ez a neve ☺. Mert egyik kutyam beszari. Abbol nem tud kibujni es nagyon konnyu fel leadni nem csatos hanem belebújós és ilyen csúszkàval egy mozdulat méretre àllítani. Nagyon szeretem. Csak snassz fekete... de akkor a masik kutyam is olyat kap.
2016. nov. 6. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!