Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan lehet játszani a...

Hogyan lehet játszani a kutyával? Milyen játékokat ismertek?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem mert ahogy utána olvastam rengeteg játékot tiltottak.

2016. nov. 7. 15:02
 1/5 anonim válasza:
labda?
2016. nov. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tiltottak? Mire gondolsz?
2016. nov. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Labdázás, rongyozás, kötélhúzás, agility, bújocska, nyomkövetés, trükkök tanítása...

Mit tiltottak? Ezt én sem értem.

2016. nov. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Rongyozás és agility alatt mit értesz?


Most ezzeket találtam hirtelen

Birkózás, Üldözős játékok, Felcukkolós játékok,

és kötélhúzás is

találtam is most egy másik kérdést ami konkrétan a kötélhúzásról szól

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__4455362-akkor..

2016. nov. 7. 18:36
 5/5 anonim ***** válasza:

A kötélhúzós játékkal semmi baj,ha általában te nyersz,és ha ő,akkor is el tudod venni végül tőle a kötelet,tehát nem elvonul magának a megszerzett ˝zsákmánnyal˝

Én szoktam birkózni a kutyámmal,harapni is szokott,de a szabályokat én alkotom,szóval sem agresszióra sem dominanciára nem nevelem,csak szórakozunk.

Labdázni ne csak úgy,hogy eldobod,ő meg visszahozza,hanem néha szaladj utána és próbáld meg elvenni,kergesd.Persze ezt is csak akkor,hogyha végül nem nála marad a játék.


Igazából azt játszol a kutyáddal,ami neked jól esik.A játék a szórakozásra van,nem arra,hogy megint csak uralkodjunk kutyánkon.Annak komolyan semmi értelme.Megszabsz néhány szabályt,pl játék kezdete,vége,mikor mit játszotok,és kész.Nem baj,ha ő is szokott nyerni,harapni,és kergeted őt,a lényeg,hogy ezek mind a te irányításod alatt zajljanak!

2016. nov. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!