Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Találtam egy fajtatiszta....

Találtam egy fajtatiszta. Ritka, drága kutyat . Megtarthatom?

Figyelt kérdés
Az erdőszélén találtam éjszakanyakörvvel. Latszik hogy volt valamikor regisztracios érme a nyakaba de azt kivettek es a tarto brotot visszahajtottak. Tehat ez egy kutya amit kidobtak szerintem. Es vezenyszavakra nem reagalt te mikor mas nyelveken vezényeltem akkor lengyelre ült és feküdt

2016. nov. 7. 15:10
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/89 A kérdező kommentje:
Be szeretnem jelenteni . regisztralni adot fizetni. De vajon nem fogjak e az hinni hogy loptam ?vagy megnézik az elveszettek között de szerintem nem magyarorszagi
2016. nov. 7. 15:11
 2/89 anonim ***** válasza:
100%
Megnézetted már, hogy van-e benne chipp?
2016. nov. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/89 anonim ***** válasza:
85%
El kell vinni egy állatorvoshoz, aki megnézi, van-e benne chip, ha van, értesíti a gazdáját. Egyébként ahhoz, hogy biztosan lehessen állítani, hogy fajtatiszta, kellene a törzskönyve is, de az nyilván nincs meg.
2016. nov. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/89 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem illik legalabb mgprobalni megkeresni a gazdajat. En is talaltam mar kutyat elkoborolva es nagyon halas volt a gazdaja mikor felhivtuk az orvosi rendelobol. Ha velem forudlna elo en is orulnek, ha visszakapnam a kutyam, ahogy minden joerzesu ember szerintem.
2016. nov. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/89 anonim ***** válasza:
100%
Nem, az lopás. Nem valószínű, hogy egy valóban ritka, drága kutyát csak úgy kidobnak. Chipet nézess először, biztos, hogy van benne. Hirdesd facebookon, hogy eredeti gazdáját keresi.
2016. nov. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/89 A kérdező kommentje:

hát hirdetném hogyha nem wrocláv mellett kéreszkedett volna be az autóba lefogyva megázva éjszaka kettőkor a tejködbe . mi is majdnem elütöttük mert az ut közepén sétált. és mikor kinyitottam az ajtót akkor beugrott és betette a fejét a férjem ölébe . nem volt szivünk ott hagyni . lengyelül nem beszélek és éjszaka kettő vol. és a medálnak csaka helye volt a nyakörvön .

már hvtam az állatorvost péntekre van időpontom. csippet én is ki tdom tapogatni ?

2016. nov. 7. 15:34
 7/89 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudod kitapogatni. Állatorvos megkeresi chipleolvasóval, ha van. Elvileg 2 hétig vagy köteles keresni az eredeti gazdáját, a magyar törvények szerint (kint nem tudom, hogy van).
2016. nov. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/89 A kérdező kommentje:

ami a legfurcsább hogy hozzánk már most ragaszkodik . tegnap éjszaka találtuk és pl mikor ma délbe hazajött a férjem már ugrált neki meg játszott vele. én ha egyik szobából a másikba megyek követ mintha félne hogy elhagyom .

nekünk is bűntudatunk volt de ha otthagyjuk bárki elüthette volna

2016. nov. 7. 15:39
 9/89 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem jelent semmit. Vannak kutyák, akik nagyon könnyen elkezdenek ragaszkodni. Ettől még lehet, hogy szerető gazdik sírnak utána valahol...
2016. nov. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/89 A kérdező kommentje:
mondta is a férje, hogy ha lát egy rendőrautót leinti és átadjuk nekik , de mondom egy kukkot nem értünk lengyelül mégis hogy fogod elmagyarázni ? ugy alszik a hátsülésen , meg nem mondják hogy nem a mienk
2016. nov. 7. 15:53
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!