Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért szemtelenebb a kutya ha...

Miért szemtelenebb a kutya ha más is ott van velünk?

Figyelt kérdés

Ha pl én vagyok vele normális, ha ott van velünk a párom is akkor hülye.

Ha a párommal van kettesben akkor is normális, ha én ott vagyok akkor nem hallgat rá és közben mindig rám néz. 4 hónapos

Miért csinálja ezt?


2016. nov. 10. 11:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg máshogy viselkedtek vele, mint amikor csak egyikőtök van a kutyával. Például kevésbé figyeltek rá, kevésbé vagytok következetesek, hamarabb megsajnáljátok, bármi hasonló.
2016. nov. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert kicsi kölyök még. Úgy gondolja, a másik talán engedékenyebb lesz. Egyformán neveljétek és idővel nem tesz különbséget hányan vannak vele.
2016. nov. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 D.O.81 ***** válasza:
95%

Ha mindketten ugyan azt a válaszreakciót adjátok az adott viselkedési szituációjára, akkor nem fog kreténkedni, de amíg tudja, hogy az egyikőtök a másik jelenlétében nem fogja felrúgni műholdnak, akkor nagyon sok mindent meg fog magának engedni. Ezért fontos az, hogy tudjátok mit fogtok vele csinálni, mikor rosszalkodik. Ha folyton blokkoljátok egymást, akkor ezzel őnagysága vissza is fog élni, de nagyon!

Üdv.

2016. nov. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg ha egyedül van bármelyikőtök a kutyával, akkor folyton rá figyeltek, ha akar valamit (ami egyébként nem a legszerencsésebb dolog). Ha viszont ketten vagytok, akkor nyilván egymással is foglalkoztok, és nem ugrotok a kutya első farokcsóválására, amit ő viszont nem szokott meg, ezért vehemensebben próbálkozik, hogy minden úgy legyen, ahogy szokott - magyarul hogy azonnal figyeljetek oda rá, ha követeli.

Persze látatlanban ez csak tipp, de gondoljátok végig, hogy van-e benne valami :)

2016. nov. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
33%
Hozzád most úgy kötődik, mint az anyjához (aki majd falkavezér lesz) és ha más egyed is az ő anyja kegyeiért epedez, akkor azt a helyzetet nem kedveli.
2016. nov. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!