Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Golden retriever kennelek...

#Garuda kérdése:

Golden retriever kennelek Magyarországon?

Figyelt kérdés
Személyes tapasztalatokra lennék kiváncsi elsősorban azoktól, akik az elmúlt években vettek golden retrieves kiskutyát tenyésztőtől. A neten szétnéztem, a Best Goldens szimpatikus, terveznek is tavaszra almot, de örülnék olyanok véleményének, akiknek már van ilyen fajta kutyájuk.

2016. nov. 10. 14:39
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A Sunnyfield's kennelt tudom ajánlani.

Személyesen ismerem a tenyésztőt, kiállításokra, kutyaiskolába jár minden kutyájával. Én mindenképpen innen vennék, ha golden retrievert szeretnék. Hívd fel a tenyésztőt, kérdezd meg milyen almokat tervez még erre az évre.

Ha megengedsz még egy tanácsot: Ne az alapján válassz tenyésztőt, hogy éppen akkorra legyen ott kölyök, amikorra te azt eltervezted. Erre nagyon ritkán van lehetőség. Sokkal fontosabb az, hogy egy jó küllemű, egészséges, jó idegrendszerű kutyusod legyen. Hidd el megéri várni egy jó kölyökre.

2016. nov. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. A honlapja 2015-ben frissült utoljára, de megtaláltam a facebookon. Fel fogom hívni, mikorra tervez almot. Szerintem még időben vagyok, ha nyár elején szeretnék elhozni kiskutyát.
2016. nov. 11. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!