Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen prémium tápot vegyek?

Milyen prémium tápot vegyek?

Figyelt kérdés

Apróbb szemű, prémium minőségű felnőtt kutyatápot szeretnék vásárolni 2 közepes testű (16 és 18 kg-os) kutyámnak.

Eddig a Royal Canin közepes testű kölyök tápját ették, de az RC felnőtt tápja nagy szemű és az egyik kutya szinte rágás nélkül nyel le mindent, ezért kihányja. Így ezt nem szeretném adni nekik. Arra volnék kíváncsi, hogy létezik-e prémium felnőtt táp, ami apróbb szemű.


2016. nov. 11. 19:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Taste of the wildnak van, illetve a RealNature se nagy szemu szerintem, Mi orijennel etetunk, neha lehet termekmintakat is kerni pl. a petissimon, erdmes korbenezned.
2016. nov. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%
Szia. Én Markus Mühle-t veszek, az Ír terrierünk imádja. Viszonyítás képpen vettem Acanat is régebben, de nekem az nem vált be ( fogyott tőle, pedig többet kapott mint a többi tápból ). Viszont ha 'jóval' többet adtam neki, akkor szépen nézett ki, egészséges fényes szőrzete volt. Csak hát így árban volt húzós, meg megevett egy németjuhászni cuccot. Eukanuba szuper volt, Acanával egy árban van kb. Eukanuba meg Acana is van kimondottan kisebb testű fajtáknak, Markus meg hidegen sajtolt, könnyen törhető kisebb darabokra is.
2016. nov. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Gabona, glutén és tartosító szer menteset! RC-t felejtsd el. Amiknek rc mellett ismerem az összetételét és egészségtelen, vacak tápok: Eukanuba, pedigree, hill's, purina, happy dog, stb... Zooplusson, de lehet petissimon is be tudod állítani hogy a gabonamentes tápokat listázza. De vigyázz, mert azokk közül is van ami egészség károsító: Taste of the wild, hogh pariare(agyon van sózva) Nutrivet[összes](foszforsavat tartalmaz mint a cola) több most nem jut eszembe. A normális gabonamentes tápoknál nincs olyan hogy apró, meg nagy szemű, direkt ugy csinálják hogy minden méretű kutyának jó legyen. Én a magas árak és alacsony választék miatt, ugy döntöttem hogy Barf-ozok vele.
2016. nov. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A Real Nature tápot nagyon ajánlom, én is azzal etetek. 16 kg-s, 10 hónapos kutyusom ugyan még nem a felnőtt változatát kapja, de elég apró szemű táp (szerintem a felnőtteknek való is).
2016. nov. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Gryphon ***** válasza:
en acanat vettem most neki. kulfoldrol hozzak ha jok emlekszem arukereson vagy hol talaltam. a 11,4 kgs tap bolt 13500 korul. vegul 13 kgt kaptam..gondolom nem volt mas kiszereles. amugy royale caninnal etettem en is. nekunk bejott
2016. nov. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a választ. Mindegyik hasznos volt.
2016. nov. 20. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!