Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Malinois tartása ilyen feltéte...

Malinois tartása ilyen feltételek mellet? A kérdés elméleti

Figyelt kérdés

Sokan írják,hogy kemény munkakutya,az is.

Hogy érezné magát ilyen környezetben?


3 ivartalanított nyuszi,1 ivartalan cica,kutyás tapasztalat az alábbi fajtákkal:

Berni pásztor,tervuren,hovawart

Napi 15 km intenzív futás,kutya suli,kutyaovi,rendszeresen, Ö-V képzés,renszeresen járnánk úszni (2-3 naponta),túrázni a közeli hegyekbe.

Kemény személyiség vagyok,nem engedek a kutyának. A napi BARF adagját úgy kapná meg,hogy az 1000 nm területű telken elrejteném őket,kb. 10-12 órát tudnék vele lenni,kinti-benti tartás mód,mindenből a minőségi (felszerelés,játék,hús stb.)


!!! A KÉRDÉS ELMÉLETI !!! Jelenleg nincs szándékom (kb. még 10 évig lehetőségem se nagyon) venni egyet,csak kíváncsi vagyok,az alábbi élet jó lenne-e neki



2016. nov. 12. 17:36
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
Hát egy malinoist tartani nem egyszerű. Szinte minden szabadidődet rá kell fordítanod a napi kutyaiskola szinte elengedhetetlen mert szétszedi a házat ha nem foglalkoznak vele. Nekem malim lesz, imádom ezt a fajtát, gyönyörűek, erősek, okosak. Habár most még biztosan nem mert nincs rá időm de később remélhetőleg lesz. Kötelező vele valamilyen sportot űzni.
2016. nov. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sport alatt én az őrző-védő kiképzést és az úszást értettem. Igen,elég aktív fajta,nem akárkinek való. Sok sikert! ;)
2016. nov. 12. 18:16
 3/5 anonim ***** válasza:
59%
Jezusom napi 10-12 órát ??? Neked nincs életed ?! -.-"
2016. nov. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
45%
Ha tervuennel van tapasztalatod akkor a malinois nem téma.
2016. nov. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
A tervuren az a trevueren?
2020. márc. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!