Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet venni valahol még a...

Lehet venni valahol még a régi fajta chappi kutyatápot?

Figyelt kérdés
Van egy új fajta valami 30%-os de a kutyám ezt nem szereti.

2016. nov. 12. 19:38
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Jobban jársz, ha valami normális minőséget keresel a chappy helyett. A kutyád kezet csókol majd érte :)
2016. nov. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
De csak a chappit fogadja el .. Az eredetit
2016. nov. 12. 20:15
 3/26 anonim ***** válasza:

Ez megoldható. Leteszed elé, ha nem eszik, elveszed. Másnap, ugyanabban az időpontban megkapja. Ha akkor sem, ismét ugyanezt csinálod, egészen addig ameddig elég éhes nem lesz, hogy ráfanyalodjon.

Tudom mit beszélek, én is végigcsináltam egy finnyás kutyával, 1 hét éhségsztrájk után kezdett enni, ma már imádja a tápot amire anno még fintorgott.

2016. nov. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
És ha Te nem szereted a halat de addig nem kapsz mást míg meg nem eszed az Neked milyen lenne?
2016. nov. 12. 20:25
 5/26 anonim ***** válasza:
85%

A chappi nem alkalmas kutyák etetésére. Gabonából és hulladékból áll, na meg színezékből stb.

Vegyél neki normális tápot. El fogja fogadni, ha elég éhes lesz.

A kutya nem ember, felesleges magunkhoz hasonlítani.

2016. nov. 12. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
75%
Ez náluk nem a nem szeretem kérdése,ez VÁLOGATÁS!! Van,ami tényleg nem szeretnek,azt nem is teszek elé,de az az elkénysztetettség és a nemtörődömség,amikor a kutya egy bizonyos tápon kívül semmit nem hajlandó elfogadni!
2016. nov. 13. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
94%
Mellesleg egy 100% szemét tápról beszélünk. Nem nem szereti,válogatós. Ráadásul rászokott az ételízesítők,meg a különféle műanyag cuccok ízére,ami benne van,a húst és a jó minőségű tápot érthető hogy nem fogadja el.
2016. nov. 13. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, ha márkás tápot kap, akkor mindegy neki hogy marha, csirke vagy lazac.

Te se akarnál életed végéig sajtburgeren élni. (Hambi=chappi,pedigree stb.)

Az én kutyám csirkeallergiás, imádja a csirkét, mégsem kaphat egyetlen egy szemet sem belőle, ilyenkor mi van?

Ha az a gond hogy sajnálod a kutyát nem etetni, próbáld ki a BARF etetést, garantáltan imádni fogja.

2016. nov. 13. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
A kérdésre válaszoljatok légyszíves !!
2016. nov. 13. 08:36
 10/26 anonim ***** válasza:
85%

:'D

Mi se akarjuk hogy egy kutya is szenvedjen,amiatt mert a "gazdája" nem fogadja el,hogy amit most etet vele egy nagy szemét,és változtatni nem akar.

Ennek megfelelően nem fogunk válaszolni,mert akkor segítenénk téged abban hogy árts a kutyádnak.

2016. nov. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!