Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szoktassam össze a 7...

Csepke 0924 kérdése:

Hogyan szoktassam össze a 7 éves pulimat egy kis kutyával?

Figyelt kérdés
Egy hónapja meghalt az öreg pulink és hoztunk neki helyette egy kicsit,hogy ne legyen egyedül. 3 hete van itt a kicsi és még mindig nem fogadta be.Menekül a kicsi elől,morog rá és nem hajlandó egy helyiségben lenni vele.

2016. nov. 12. 19:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Türelemmel. Ha látja, hogy te befogadtad, és látja, hogy a gazdi, a főnök nem fogja eltávolítani a kicsit csak mert ő hisztizik, muszáj lesz neki tudomásul venni a tényeket. Hagyd rájuk, vér nem fog folyni. A kicsi ismerkedik, a nagynak meg megvannak hozzá az eszközei, hogy a tudtára adja mikor elég.
2016. nov. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk 2 hónapba telt, mire elfogadta mindenki a menhelyről hazahozott kiskutyát. Én elzártam és csak a karomból ismerkedtek, az egyik kutyám biztosan széttépte volna. Amikor először hívta játszani a kertben, az 2 hónap után volt, akkor tudtam, hogy győztünk! :)A megszokás nagy úr. A te kutyád valószínűleg fél is egy kicsit, mivel menekül előle. A félelem a megszokással fokozatosan fog elmúlni. Nem lehet egyfolytában rettegni, szóval törvényszerű, ahogy a félelme enyhül, úgy fogja egyre jobban elfogadni. Hogy folyhat-e vér, azt nem tudom, azt mindenkinek magának kell tudnia a saját kutyájáról, nálunk az a kutyám, aki nehezen fogadta be, az zsákmánynak is nézhette volna a kicsit, azért zártam el. Egy másik kutyám is félt tőle, de ő nem nézte zsákmánynak, ő szimplán félt, ott nem folyt volna vér. A harmadik kutyám első perctől a szárnyai alá vette és kan létére anyja helyett apja lett. Ők első pillanattól fogva együtt aludtak. Minden kutya más. A kiskutya se mindegy, mennyire pici, milyen testfelépítésű, mit válthat ki egy másik kutyából. De össze fognak szokni, ne aggódj.
2016. nov. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor néz a kutya zsákmánynak valamit, ha hagyják neki. Normál esetben le kell tudnod tiltani az ilyesmiről, az enyémeknek esze ágában sem lenne bárkit is széttépni.
2016. nov. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
de ha már meghalt akkor hogy morog rá?
2016. nov. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!