Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Keresztszalag szakadás műtét...

Keresztszalag szakadás műtét ilyen drága? A honlapon tök más ár van. (Szent István Egyetem)

Figyelt kérdés

120.000 forintot mondott az orvos. (5 kg-os kutya)

A honlapon ez áll:

Csont-és ízületi műtétek (arthroscopia): 40.000 Ft-tól.


Azt hittem leesek a székről, amikor meghallottam, hogy ennyibe kerül...


2016. nov. 14. 09:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Ott nemrég egy gyomorcsavaros kutyát 250-ért műtöttek, ráadásul nem azonnal, hanem a beérkezésük után hat (!) órával. Bevitték hajnali 4 körül, azzal kezdték, hogy 250 lesz, majd reggel fél 10kor neki is álltak a műtétnek. Még jó, hogy van ügyelet...

Szóval én a helyedben keresnék egy rendes helyet, hacsak nem valamelyik elismert szakival akarsz ott műttetni. De arról meg tudd, hogy éppen kerülhet is ennyibe.

2016. nov. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Dr. Makai Péter.

[link]

2016. nov. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ja, 120 az reális ár.
2016. nov. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, én is úgy látom... Felhívtam másik 2 rendelőt, és ott még drágább.
2016. nov. 14. 10:50
 5/6 anonim ***** válasza:

Teljesen reális.

Én a Delpesti Állatgyógyászati intézetet javasol :) Nekumk térd szalag szakadást műtöttek

2016. nov. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Reális ár. Az artroszkópos műtétek mások, ott csak egy kis lyukat csinálnak és azon keresztül vezetik be a műszert, és valamilyen képalkotó módszer segítségével látják, hogy mit kell csinálni. Az lehet olcsóbb, mivel pl. nem kell utána nagyon varrni se, csak egy pár öltés. Pl. levált porcdarabot szoktak ilyennel kiszedni. Szalagszakadást viszont nem tudják így megcsinálni.
2016. nov. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!