Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám kakijában, sárga...

Szoszy96 kérdése:

A kutyám kakijában, sárga darabokat találtam és egy kicsit híg is volt. A tegnapi kakijában semmi nem volt, az rendben volt. Ötlete, hogy mi lehetett az? Lehet, hogy valami olyat evett, amitől ilyen darabok vannak benne vagy valamilyen féreg lehet?

Figyelt kérdés
Nagyon aggódok , mert már 3× átesett féregtelenítésen (gyógyszeres kezelésen) az elmúlt 2 hónapban , utána szépen látszott is rajta , hogy elkezdett hízni.. Most meg hiába adok neki több kaját ,nem akar hízni és ötletem sincs , mi lehet a baj..Segítsetek! :(

2016. nov. 14. 20:13
 1/3 anonim ***** válasza:
hat elvileg 3 havonta kell ugye annyi ido alatt fejlodik ki a fereg. siman lehet hogy visszakapta de akarmilyen parazitat elkaphatott ami ellen lehet nem hatott az altalanos feregirto. rengeteg fele fertozes van ezeknek csak egy kis resze a tipikus meteres galandfereg. Legjobb ha elviszed dokihoz. Ha valami parazita az elvileg mozogna. Bar ebbol ne indulj ki. Vidd el orvoshoz szerintem mindenkepp!!
2016. nov. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Milyenek voltak azok a "sárga darabok"?

Mit evett a kutya előtte?

2016. nov. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A kukorica belső kis kemény része szokott sárga darabka lenni a kakiban :) Ha azt evett, vagy bármi olyan tápot/jutifalatot, amiben van, az simán kijöhet változatlan formában.

A hízlalás meg egyébként nem csak a kaján múlik (eleve főleg nem a mennyisége a lényeg, hanem az összetétele). A pitem pl. csak akkor hajlandó hízni, ha mozog eleget, pedig józan paraszti ésszel nézve az egész napos döglés hízlalóbb kéne hogy legyen. De számára stressz a mozgáshiány is, a stressz meg rengeteg energiát elvesz. De stressz lehet a nevelés hiánya, a séták hiánya, egy tüzelő szuka a szomszédban, a nem látványos szeparációs szorongás, satöbbi. Szóval ezeket is gondold át.

2016. nov. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!